La Prairie Anti-Aging Complex Review - Czy warto?

La Prairie Anti-Aging Complex Review - Czy warto?

La Prairie Anti-Aging Complex - Przegląd

Pełna nazwa to La Prairie Anti-Aging Complex - Krem interwencji komórkowej. To daje Ci wyobrażenie o jego przeznaczeniu. La Prairie jest dobrze znana jako firma oferująca wysokiej klasy produkty do pielęgnacji skóry, która ma wielu oddanych zwolenników. Ten krem jest częścią Anti-Aging Collection, linii składającej się z kilku produktów poświęconych zapobieganiu efektom starzenia się skóry. Choć oczywiście nawilża, La Prairie Anti-Aging Complex skupia się przede wszystkim na powstrzymywaniu efektów starzenia na poziomie komórkowym.

Jeśli chodzi o korzyści, jakich możesz się spodziewać po La Prairie Anti-Aging Complex, są to:

    Większa elastyczność i jędrność. Stymulacja obrotu komórkowego. Zwiększona produkcja kolagenu. Zwiększenie nawilżenia. Zapobieganie utracie wilgoci. Zwalcza szkodliwe dla skóry stany zapalne.

Jeśli zamierzasz wydać tyle pieniędzy, ile wymaga zakup produktów La Prairie, chcesz wiedzieć wszystko o tym, czy i jak dobrze one działają. Więc zebraliśmy wszystkie informacje, które możemy pomóc Ci podjąć decyzję.

La Prairie Anti-Aging Complex - składniki i ich działanie

Lista najnowocześniejszych składników w La Prairie Anti-Aging Complex jest długa. Niestety La Prairie nie zagłębia się w wyjaśnienia, jak działają ich formuły, więc zebraliśmy je dla Ciebie w całość:

    Retinol zwiększa obrót komórkowy, odsłaniając Twoją najlepszą skórę. Dimethicone to związek silikonowy, który zapewnia barierę nawilżającą, a także tymczasowo wypełnia i wygładza zmarszczki. Peptydy i proteiny budują kolagen i naprawiają sieć tkanki łącznej skóry. Szereg antyoksydantów, takich jak witamina E, ekstrakt z mchu drzewiastego, hydrolizowany ekstrakt z grochu oraz ekstrakt z liści Camellia Sinensis. Zawiera również dwutlenek tytanu i mikę, które tymczasowo poprawiają wygląd skóry, dodając jej kolorytu i odbijając światło. Olejki botaniczne dla uzyskania efektu emoliencji.

Odrobinę produktu należy pobrać ze słoiczka za pomocą dołączonej szpatułki i rozgrzać go w dłoni, a następnie delikatnie nałożyć na twarz i szyję okrężnymi ruchami w górę. Można go używać rano, wieczorem lub w obu przypadkach, w zależności od potrzeb. Nie jest to produkt przeznaczony specjalnie do nawilżania. Zapewnia pewne nawilżenie, ale La Prairie Anti-Aging Complex ma być bardziej zabiegiem komórkowym.

La Prairie Anti-Aging Complex Plusy i minusy

Zalety La Prairie Anti-Aging Complex

    Zawiera kilka korzystnych składników. Jest produkowany przez dobrze szanowaną firmę. Istnieje kilka korzystnych La Prairie Anti-Aging Complex opinie od klientów, którzy znaleźli wielkie korzyści z niego.

Wady La Prairie Anti-Aging Complex

    To jest drogie. Opakowanie słoika jest niehigieniczne (chociaż jeśli używasz gałki i utrzymujesz go w czystości, będzie to mniejszy czynnik) i spowoduje, że niektóre składniki (mianowicie retinol i antyoksydanty) ulegną degradacji i staną się nieskuteczne. Mnóstwo La Prairie Anti-Aging Complex opinie są od klientów, którzy są fanami La Prairie, ale byli rozczarowani w tym produkcie.

Gdzie kupić

La Prairie Anti-Aging Complex można znaleźć w wielu droższych sklepach z kosmetykami, a także w sklepach internetowych. Słoik o pojemności 1,7 uncji kosztuje aż 240 dolarów. Amazon sprzedaje go za mniej, ale jest co najmniej jedna recenzja, która skarży się, że może to być podrobione lub używane produktu.

Wniosek

$ 240 jest dużo zapłacić za krem na zmarszczki. Dla niektórych kobiet, to jest w porządku, tak długo, jak to działa. Kilka produktów La Prairie pasuje do tego rachunku. Nie wydaje się, aby tak było w przypadku La Prairie Anti-Aging Complex. Jeśli naprawdę chcesz go wypróbować, radzimy, abyś spróbowała dostać w swoje ręce próbkę. Wtedy będziesz mogła zdecydować, czy podoba Ci się La Prairie Anti-Aging Complex, czy nie, zanim wydasz tak dużo pieniędzy.

Czy stosowałaś/eś La Prairie Anti-Aging Complex? Zostaw swoją recenzję poniżej!

Pytania i odpowiedzi użytkowników

Pytania i odpowiedzi użytkowników

P: Zaczęłam stosować kompleks przeciwstarzeniowy La Prairie na noc. Jaka ilość jest dla mnie odpowiednia i czy muszę dodatkowo stosować krem nawilżający na noc? Lubię dobrze nawilżać skórę w nocy i obawiam się, że ten kompleks może nie być dla mnie wystarczający. proszę o wyjaśnienie z góry dziękuję -MARINA

Przez Rachel Vrabel

Agnieszka Wójtowicz

Redakcja healthpotion.pl

kontakt@healthpotion.pl