DERMAdoctor Poezja w balsamie - czy jest skuteczny?

DERMAdoctor Poezja w balsamie - czy jest skuteczny?

DERMAdoctor Poezja w balsamie Przegląd

Retinol jest skutecznym składnikiem produktów do pielęgnacji skóry już od wielu lat. Uwielbiamy jego zdolność do odnawiania naszej skóry i wydobywania świeżego, gładkiego blasku spod matowych, starych warstw. Jednak retinol często bywa również drażniący. DERMAdoctor Poezja w Lotionie twierdzi, że jest inaczej. Został on opracowany specjalnie po to, abyś mogła cieszyć się odmładzającym działaniem retinolu bez drażniących skutków ubocznych. Wielbiciele DERMAdoctora wychwalają go, więc przyjrzyjmy się bliżej, aby sprawdzić, czy Poezja w Lotionie naprawdę potrafi to, o czym mówi.

Składniki Lotionu Poezja DERMAdoctor i ich działanie

Głównym składnikiem aktywnym w formule jest Retinol. Sugeruje się, że jego moc wynosi 1%, ale nie jest to wyraźnie zaznaczone na stronie internetowej ani na etykiecie. Pełna nazwa produktu to DERMAdoctor Poezja w Lotionie Intensywny Retinol 1.0. Nie ma tam informacji o zawartości 1,0%, ale jest to założenie, które przyjmuje wielu konsumentów i recenzentów. Chociaż dokładna ilość nie jest znana, jasne jest, że produkt ma zawierać wysoki poziom retinolu. Pomoże to złuszczyć zewnętrzną warstwę martwego naskórka i pobudzić produkcję kolagenu, aby ujędrnić, wygładzić i zmiękczyć nową skórę.

Problem z retinolem polega na tym, że może on być dość drażniący. A im silniejszy retinol, tym bardziej może być drażniący. W tym właśnie miejscu DERMAdoctor Poezja w Lotionie wyróżnia się na tle innych. Dodaje on do formuły "zaawansowany kompleks przeciwpodrażnieniowy", który zawiera takie składniki łagodzące skórę, jak wyciąg z liści dziurawca, wyciąg z kwiatów łąki oraz kwas oleanolowy. Zastosowano w nim także opatentowany Kompleks Nawilżający, który pomaga zapobiegać przesuszeniu i łuszczeniu się skóry, które często towarzyszą stosowaniu retinolu.

Ulotka dołączona do opakowania zawiera zalecenie, aby rozpocząć stosowanie DERMAdoctor Poezja w Lotionie raz na dwie noce. Oczyść skórę i pozostaw ją do wyschnięcia na 20 minut przed nałożeniem cienkiej warstwy serum. Jeśli wystąpi podrażnienie, zmniejszaj jego częstotliwość o jeden dzień, aż zniknie. Jeśli nie wystąpią podrażnienia, zwiększ częstotliwość stosowania do jednego razu dziennie.

DERMAdoctor Poezja w Lotionie Plusy i Minusy

Dobre strony lotionu DERMAdoctor Poezja w płynie

    Wykorzystuje moc retinolu. Powinien być bezpieczny do stosowania na skórę wrażliwą. Opakowanie z pompką zapewnia sterylność i stabilność składników. Niezależne badanie przeprowadzone na 50 ochotnikach nie wykazało podrażnień.

Złe strony DERMAdoctor Poezja w Lotionie

    Jest drogi. Opinie o balsamie DERMAdoctor Poezja w płynie są mieszane.

Gdzie kupić

Poezja w balsamie DERMAdoctor powinna być dość łatwo dostępna. Ma go kilka sklepów internetowych, a także sklepy z kosmetykami, domy towarowe, a nawet kanał handlowy. Cena jest dość spójny na 75 dolarów za 1 uncji pompy dość dużo wszędzie iść.

Wnioski

Zgadzamy się, że retinol może mieć pewne prawdziwe korzyści przeciwstarzeniowe dla Twojej skóry. Może też powodować podrażnienia. Idea stojąca za DERMAdoctor Poetry in Lotion jest więc dobra. Nie jesteśmy jednak pewni, czy cel został osiągnięty. Brak testów klinicznych potwierdzających jego skuteczność i mieszane opinie klientów sprawiają, że nie sądzimy, aby wydanie 75 dolarów na balsam DERMAdoctor Poetry in Lotion było szczególnie bezpiecznym wyborem.

Czy stosowałeś/aś DERMAdoctor Poezja w Lotionie? Zostaw swoją recenzję poniżej!

Pytania i odpowiedzi użytkowników

Pytania i odpowiedzi użytkowników

Dla tego artykułu nie udzielono odpowiedzi na żadne pytanie.

Przez Rachel Vrabel

Agnieszka Wójtowicz

Redakcja healthpotion.pl

kontakt@healthpotion.pl