Recenzja HTY Gold - Przełomowe składniki?

Recenzja HTY Gold - Przełomowe składniki?

Przegląd HTY Gold

HTY Gold nazywa siebie "Pierwszym w świecie kremów do pielęgnacji skóry". Jest to linia kremów do twarzy i ciała, indywidualnie opracowanych i zgłoszonych do opatentowania, a wszystko to, czego potrzebujesz, aby zastąpić olejki, które Twoja skóra traci z wiekiem. Produkty HTY Gold nie zawierają konserwantów, substancji zapachowych ani sztucznych chemikaliów i twierdzą, że pokonają pomarszczoną, suchą i cienką skórę.

HTY Gold jest produkowany przez Pacific Specialty Oils Inc, firmę prowadzoną przez małżeństwo George'a i Patricię Kopas. Patricia jest wielbicielką pielęgnacji skóry przez całe życie, a George jest magistrem chemikiem specjalizującym się w olejach. Kiedy żaden z wypróbowanych przez nią produktów nie był w stanie zapobiec starzeniu się jej skóry, Patricia zwróciła się do George'a. Spędził on 4 lata na badaniach i opracował produkt HTY Gold, który powstał częściowo w oparciu o zasadę, że starzejąca się skóra potrzebuje więcej oleju, a nie więcej wody i chemikaliów.

Składniki HTY Gold i ich działanie

W linii HTY Gold znajdują się 4 produkty - Złoto na dzień, Złoto na noc, Złoto do ciała i Złoto pod oczy. Chociaż każdy z nich został opracowany do konkretnego celu, wszystkie opierają się na tych samych podstawowych zasadach i składnikach. Z wiekiem nasza skóra nie produkuje już tyle oleju, co kiedyś, staje się sucha i pomarszczona. Według Kopasów, zastąpienie tego oleju jest dokładnie tym, czego potrzebuje starzejąca się skóra.

Głównym składnikiem aktywnym HTY Gold jest Super Red Palm Oleins. Ten bogaty olej jest nasycony przeciwutleniaczami, tokotrienolami (które pomagają odbudować tkankę łączną skóry), tokoferolami, CoQ-10, beta-karotenami, alfa-karotenami, witaminą A i witaminą E. Oprócz super wzmocnionej Super Czerwonej Palmy, HTY Gold zawiera również inne oleje, takie jak olej palmowy, olej z awokado, olej z wiesiołka i olej z nasion Meadowfoam.

Zalety i wady HTY Gold

Zalety HTY Gold

    Wszystkie składniki są naturalne. Produkty są zatwierdzone przez dermatologów. Istnieje 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy. Podane są pełne informacje kontaktowe firmy.

Wady HTY Gold

    Jest bardzo drogi. Kremowy olejek może się zestalać lub twardnieć w wysokich lub niskich temperaturach. Mimo że jest niekomedogenny, wiadomo, że powoduje powstawanie zaskórników.

Gdzie kupić

Oprócz gabinetów lekarskich i uzdrowisk, produkty HTY Gold można kupić na ich stronie internetowej oraz na Amazon. Ceny nieco spadły, ale nadal są dość wysokie. Słoik Złota Ciała o pojemności 12 oz kosztuje 149,95 USD. Słoik 3,4 uncji Złota na noc kosztuje 99,95 dolarów. Słoik 3,4 uncji Day Gold kosztuje 89,95 dolarów. I 1 uncji słoik Eye Gold jest 49,95 dolarów.

Wnioski

Lubimy HTY Gold za jego główny składnik, Czerwony Olej Palmowy. Jest wiele starszych kobiet, które używają go, aby poprawić stan suchej, pomarszczonej skóry. Mamy jednak dwa problemy. Jednym z nich jest fakt, że HTY Gold jest całkowicie olejem, więc zastanawiamy się, jak dobrze się wchłonie i jak to możliwe, że nie będzie czuć się po nim tłusto. Drugim jest wysoka cena. Jeśli pieniądze nie stanowią przeszkody, uważamy, że powinnaś spróbować (i wrócić, aby dać nam znać, jak poszło). Ewentualnie, jeśli jesteś sprytna, możesz kupić składniki i zrobić podobny krem na własną rękę.

Czy stosowałeś HTY Gold? Zostaw swoją recenzję poniżej!

Pytania i odpowiedzi użytkowników

Pytania i odpowiedzi użytkowników

Nie udzielono odpowiedzi na żadne pytanie dotyczące tego artykułu.

Przez Rachel Vrabel

Karolina Lichocka

Redakcja healthpotion.pl

kontakt@healthpotion.pl