Krem na dzień Dr. Hauschka Melissa Recenzja

Krem na dzień Dr. Hauschka Melissa Recenzja

Dr. Hauschka Melissa Krem na dzień - przegląd

Skóra mieszana jest trudna do opanowania. I jest też tak powszechna. Najlepsze produkty nie są zbyt ciężkie i tłuste, ale nadal zapewniają nawilżenie. Jeśli dodamy do tego wrażliwość skóry, nasz wachlarz możliwości znacznie się zawęża.

Cóż, krem na dzień Dr. Hauschka Melissa jest jednym z pretendentów. Został on opracowany jako produkt nawilżający dwa razy dziennie dla wrażliwej skóry mieszanej. Skutecznie równoważy tłuste obszary, nawilża suche miejsca i łagodzi wrażliwość, dzięki czemu Twoja skóra jest promienna, opanowana i piękna. Takie są obietnice, ale jeśli szybko sprawdzisz opinie klientów, przekonasz się, że wiele kobiet nie jest zadowolonych z tego produktu. Zobaczmy, czy możemy dowiedzieć się dlaczego.

Dr. Hauschka Melissa Krem na dzień Składniki i jak one działają

Produkty Dr. Hauschka są tak samo znane z tego, czego nie zawierają, jak i z tego, co zawierają. W tej linii nie znajdziesz olejów mineralnych, chemicznych substancji zapachowych, parabenów czy silikonów. W kremie na dzień Dr. Hauschka Melissa znajdziesz:

    Ekstrakt z melisy (lub melisy lekarskiej), który pomaga skórze zachować równowagę pomiędzy przeciwstawnymi siłami skóry tłustej, suchej i wrażliwej. Ekstrakty z marchwi i angielskiej stokrotki jako naturalne ziołowe antyoksydanty chroniące skórę przed szkodliwym działaniem środowiska. Skrobia z tapioki, która pochłania nadmiar sebum. Naturalne olejki nawilżające i łagodzące.

Krem na dzień Dr. Hauschka Melissa należy stosować rano i wieczorem, aby pomóc utrzymać równowagę nawilżenia skóry mieszanej.

Zalety i wady kremu na dzień Dr. Hauschka Melissa

Jak wiadomo, każda rzecz ma swoje dobre i złe strony. Tutaj wymieniamy je w celu określenia, która strona wygrywa.

Zalety Kremu na dzień Dr. Hauschka Melissa

    Jest całkowicie naturalny. Zapewnia równowagę pomiędzy suchymi partiami skóry a tłustymi, które mają tendencję do nadprodukcji sebum. Pachnie jak cytryny.

Wady kremu na dzień Dr. Hauschka Melissa

    Według kilku recenzji Dr. Hauschka Melissa Day Cream, może być drażniące, a zwłaszcza może powodować pryszcze. Zawiera dużo alkoholu, który może podrażniać i uszkadzać skórę. Zawiera zbyt wiele olejków dla skóry tłustej.

Gdzie kupić

Możesz kupić Dr. Hauschka Melissa Day Cream za pośrednictwem kilku sprzedawców online. Tubka o pojemności 1 uncji kosztuje 39,95 dolarów, prawie wszędzie gdzie spojrzeliśmy.

Wnioski

Istnieje po prostu zbyt wielu klientów narzekających, że Dr. Hauschka Melissa Day Cream uczynił je wyłamać źle. Z tego powodu, chciałbym po prostu polecam, że po prostu trzymać się z dala.

Czy stosowałeś już krem na dzień Dr. Hauschka Melissa? Zostaw swoją recenzję poniżej!

Pytania i odpowiedzi użytkowników

Pytania i odpowiedzi użytkowników

Nie udzielono odpowiedzi na żadne pytanie z tego artykułu.

Przez Rachel Vrabel

Agnieszka Wójtowicz

Redakcja healthpotion.pl

kontakt@healthpotion.pl