Recenzja Clear Difference Advanced Oil-Control Hydrator

Recenzja Clear Difference Advanced Oil-Control Hydrator

Clear Difference Advanced Oil-Control Hydrator - przegląd produktów

Estee Lauder produkuje produkty do wszystkich rodzajów skóry w różnych przedziałach cenowych. Dzisiejszy wpis jest przeznaczony do skóry tłustej i plasuje się w dolnej granicy cenowej Estee Lauder. Nazywa się Clear Difference Advanced Oil-Control Hydrator. Jego zadaniem jest nawilżenie skóry od wewnątrz, przy jednoczesnym pozostawieniu matowego wykończenia na zewnątrz. Ale czy spełnia swoją obietnicę? Oto, co jesteśmy zdeterminowani, aby się dowiedzieć. Zgodnie z większością recenzji, które widzieliśmy, ludzie naprawdę go kochają, więc zanurzmy się w jego składnikach.

Clear Difference Advanced Oil-Control Hydrator - składniki i ich działanie

Clear Difference Advanced Oil-Control Hydrator to balsam na bazie wody, który szybko się wchłania i rozprowadza. Zawiera sporą ilość silikonów (dominującym z nich jest Dimethicone), dzięki czemu jest jedwabisty i pozostawia gładkie wykończenie. Alkohol jest znaczącym składnikiem. Może on pomóc w kontroli wydzielania sebum, ale nie jest dobry dla skóry i nie hamuje wydzielania sebum. Dla nawilżenia, znajdziesz ekstrakt z alg, Trehalozę, mocznik i hialuronian sodu. Wszystkie te składniki dobrze komunikują się z komórkami skóry i/lub są identycznymi ze skórą nawilżaczami, które nie są tłuste ani oleiste. W składzie znajduje się również kofeina, która rozjaśnia skórę i pobudza krążenie, dzięki czemu skóra wygląda zdrowiej.

Clear Difference Advanced Oil-Control Hydrator należy nakładać na oczyszczoną i stonizowaną skórę rano, przed nałożeniem makijażu.

Clear Difference Advanced Oil-Control Hydrator Plusy i minusy

Zalety Clear Difference Advanced Oil-Control Hydrator

    Jego cena jest przystępna (zwłaszcza jak na produkt Estee Lauder). Prawie wszystkie opinie na temat Clear Difference Advanced Oil-Control Hydrator, które widzieliśmy, są bardzo pozytywne. Zawiera kilka dobrych, bezolejowych składników nawilżających.

Wady Clear Difference Advanced Oil-Control Hydrator

    Zawiera dużo alkoholu, który może być wysuszający i szkodliwy dla skóry. Niektórzy uważają, że nie jest wystarczająco nawilżający, nawet dla skóry tłustej.

Gdzie kupić

Clear Difference Advanced Oil-Control Hydrator można kupić w sklepach Estee Lauder lub w sklepach internetowych. Butelka z pompką o pojemności 1,7 uncji kosztuje 34,50 dolarów.

Wnioski

Trudno jest kłócić się z wszystkich dobrych opinii, ale muszę przyznać, że ilość alkoholu w Clear Difference Advanced Oil-Control Hydrator jest niepokojące. Nikt nie powinien używać produktów z tak dużą ilością alkoholu, czy to skóra tłusta czy nie.

Czy stosowałaś/eś Clear Difference Advanced Oil-Control Hydrator? Zostaw swoją recenzję poniżej!

Pytania i odpowiedzi użytkowników

Pytania i odpowiedzi użytkowników

Nie udzielono odpowiedzi na żadne pytanie z tego artykułu.

Przez Rachel Vrabel

Karolina Lichocka

Redakcja healthpotion.pl

kontakt@healthpotion.pl