Recenzja nawilżającego kremu na dzień Weleda Iris

Recenzja nawilżającego kremu na dzień Weleda Iris

PrzeglądWeleda Iris nawilżający krem na dzień

Kiedy Twoja skóra jest sucha, bardzo sucha lub bardzo sucha, potrzebujesz poważnego nawilżenia. Niektóre suche skóry nie są w ogóle wrażliwe i mogą przyjąć prawie wszystko, co na nie nałożysz. Ale niektóre nie mają tyle szczęścia. Te nieszczęśliwe panie potrzebują czegoś, co zapewni im dodatkowe nawilżenie, którego potrzebują, bez użycia składników, które mają tendencję do podrażniania lub łamania wrażliwej skóry.

Weleda Iris Hydrating Day Cream chce być tym nawilżaczem dla suchej skóry, ale wygląda na to, że może nie być odpowiedni dla skóry wrażliwej. Takie wrażenie odniosłam po wstępnym zapoznaniu się z tym kosmetykiem, a więcej na ten temat powiemy w dalszej części recenzji.

Obietnica Weleda Iris Hydrating Day Cream jest to, że ten bogaty krem działa, aby zrównoważyć własne nawilżenie skóry i walczyć z odwadniającymi siłami w środowisku. Twoja skóra pozostaje jedwabiście gładka i miękka przez cały dzień.

Składniki nawilżającego kremu na dzień Weleda Iris i sposób ich działania

Kluczowym składnikiem jest biodynamiczny korzeń irysa, który przywraca równowagę i nawilża Twoją skórę. Zawiera również:

    Olejek z nasion jojoby dla bogatego nawilżenia. Glicerynę, która zapewnia identyczne jak w przypadku skóry nawilżenie, ale nie podrażnia skóry. Masło z nasion kakaowca i masło shea, które nadają skórze miękkość i elastyczność. Wosk pszczeli, który chroni skórę przed utratą wilgoci.

Do tego dochodzą olejki eteryczne, które mogą być winowajcami problemów, o których wspominają niektóre kobiety w kontekście ich wrażliwej skóry. Są to:

    Linalool z rośliny Lavender Limonene Citronellol Genaniol Citral Eugenol

Podczas gdy te wszystkie substancje są w porządku dla większości ludzi i mogą zapewnić pewien stopień zarówno zapachu, jak i ochrony antyoksydacyjnej, dla wielu osób powodują one po prostu podrażnienia. Dodaj w alkoholu i oczaru wirginijskiego w dość znacznych ilościach, a na pewno można mieć problem z podrażnienia i / lub pryszcze.

Weleda Iris Hydrating Day Cream Plusy i minusy

Zalety Weleda Iris Hydrating Day Cream

    Opakowanie tuby chroni integralność składników. To jest dość przystępna cena. Wchłania się dobrze i nie jest tłusty.

Wady Weleda Iris Hydrating Day Cream

    Istnieje znaczna liczba Weleda Iris Hydrating Day Cream opinie, gdzie klienci skarżą się, że wybuchła lub miał jakiś rodzaj reakcji z wykorzystaniem tego produktu. Zawiera on znaczną liczbę składników drażniących.

Gdzie kupić

Możesz kupić Weleda Iris Hydrating Day Cream online przez kilka różnych suplementów, witamin i sklepów opieki nad skórą. Tuba 1 uncji zachowuje dla 20,50 dolarów.

Wniosek

Cena jest w porządku, ale nie postawiłbym na Weleda Iris Hydrating Day Cream. To spowodowało problemy dla zbyt wielu ludzi i ma zbyt wiele problematycznych składników dla mnie, aby być w stanie polecić go.

Czy stosowałeś nawilżający krem na dzień Weleda Iris? Zostaw swoją recenzję poniżej!

Pytania i odpowiedzi użytkowników

Pytania i odpowiedzi użytkowników

Nie udzielono odpowiedzi na żadne pytanie z tego artykułu.

Przez Rachel Vrabel

Monika Gawlik

Redakcja healthpotion.pl

kontakt@healthpotion.pl