Revivagenix i Kollagen Intensiv - Dlaczego oba?

Revivagenix i Kollagen Intensiv - Dlaczego oba?

Przegląd Revivagenix i Kollagen Intensiv

Walka ze starzejącą się skórą trwa, a liczni producenci wysyłają produkty do walki. Niektórzy konsultanci kosmetyczni zalecają nawet stosowanie więcej niż jednego produktu, aby zapobiec powstawaniu zmarszczek, linii mimicznych, plam starczych oraz suchej, marszczącej się skóry. Jedną z zalecanych kombinacji produktów przeciwstarzeniowych jest Revivagenix Instant Wrinkle Reducer i Kollagen Intensiv. Te dwa produkty mają pewne podobieństwa. Jednym z głównych celów zarówno Revivagenix jak i Kollagen Intensiv jest zwiększenie produkcji naturalnego kolagenu. Oba produkty przeciwstarzeniowe twierdzą, że poprawiają teksturę skóry, pomagają skórze zatrzymać wilgoć, poprawiają napięcie i jędrność oraz minimalizują wygląd i głębokość linii i zmarszczek. Więc jeśli jeden produkt działa, czy stosowanie Revivagenix i Kollagaen Intensiv podwaja korzyści?

O Revivagenix

Chociaż Revivagenix twierdzi, że jest "fontanną młodości w butelce", nie ma zbyt wiele ujawnionych informacji na temat jego składników. Oficjalna strona wspomina peptyd jako jeden z jego głównych składników i mówi, że jego zadaniem jest pomoc w ujędrnianiu skóry i utrzymaniu jej przed powstawaniem zmarszczek. Główny nacisk kładzie się jednak na Matrixyl 3000, składnik, o którym firma mówi, że jest klinicznie udowodnione, aby znacznie zwiększyć syntezę kolagenu i naprawić uszkodzenia skóry spowodowane przez starzenie się, zanieczyszczenia i czas. Producent obiecuje, że zobaczysz dużą poprawę kolorytu skóry i znaczną redukcję zmarszczek i linii mimicznych w zaledwie 28 dni. 30-dniowa dostawa kosztuje 49,95 dolarów.

O Kollagen Intensiv

Kollagen Intensiv anti-aging formuły twierdzą, że do sławy jest jego zdolność do zwiększenia produkcji kolagenu skóry. Głównym składnikiem jest opatentowany peptyd o nazwie SYN-COLL, zaprojektowany, aby stymulować produkcję kolagenu, naprawić szkody od słońca, wiatru i zanieczyszczeń, zwiększenie retencji wilgoci, jędrność i ton, i zmniejszyć widoczność nawet głębokie zmarszczki i linie. W formule znajduje się kilka innych składników, w tym masło shea.

Strona internetowa informuje nas, że niektóre kobiety zgłosić uczucie różnicy w ich tekstury skóry niemal natychmiast po rozpoczęciu korzystania z Kollagen Intensiv, ale oczekują, aby doświadczyć optymalnych wyników po użyciu formuły przez 80 dni. Produkt ten jest dostępny na stronie internetowej za 59,95 dolarów za 30-45 dni dostaw.

Revivagenix i Kollagen Intensiv razem

Jeśli zdecydujesz się użyć Revivagenix i Kollagen Intensiv razem, będziesz naprawdę daje skórze podwójną dawkę opieki. Zarówno Revivagenix jak i Kollagen Intensiv mają ten sam cel: przyspieszyć produkcję ważnego kolagenu, który jest odpowiedzialny za utrzymanie młodego i świeżego wyglądu skóry. Oba twierdzą, że tonizują i ujędrniają skórę, pomagając jej jednocześnie zatrzymać wilgoć.

Revivagenix i Kollagen Intensiv obiecują pomóc w redukcji plam starczych oraz rozjaśnić i rozświetlić koloryt skóry. Badania kliniczne zostały przeprowadzone zarówno na Revivagenix i Kollagen Intensiv i oba mają korzystne recenzje online. Chociaż używają różnych formuł, aby osiągnąć ten sam cel, zarówno Revivagenix jak i Kollegen Intensiv wydają się zdobywać wielu konsumentów na rynku, którzy szukają skutecznego rozwiązania dla starzejącej się skóry.

Nasze wnioski

Łączne stosowanie Revivagenix i Kollagen Intensiv może wydawać się przesadą, jednak dla tych, którzy mogą sobie pozwolić na oba produkty, wydaje się, że ten zespół będzie pracował szczególnie dobrze razem. Są one zarówno rozsądnie wycenione w porównaniu do wielu wysokiej klasy produktów do pielęgnacji skóry i zarówno Revivagenix jak i Kollagen Intensiv poświęciły czas i wydały pieniądze, aby poprzeć swoje roszczenia badaniami klinicznymi. Jeśli naprawdę chcesz zaatakować problem starzejącej się skóry i możesz sobie pozwolić na dwa wysokiej jakości produkty, Revivagenix i Kollagen Intensiv wydają się być groźnym zespołem.

Czy próbowałeś Revivagenix i Kollagen Intensiv? Zostaw swoją recenzję poniżej!

Pytania i odpowiedzi użytkowników

Pytania i odpowiedzi użytkowników

Nie udzielono odpowiedzi na żadne pytanie dotyczące tego artykułu.

Przez Rachel Vrabel

Monika Gawlik

Redakcja healthpotion.pl

kontakt@healthpotion.pl