Recenzja Olay Regenerist Intensive Repair Treatment

Recenzja Olay Regenerist Intensive Repair Treatment

Olay Regenerist Intensywna kuracja naprawcza - przegląd produktów

Ten produkt pozycjonuje się jako tańsza alternatywa dla produktów retinoidowych na receptę. Aby być uczciwym, nie stwierdzają, że nie dostaniesz takie same wyniki, jak z receptą, ale chodzi o to, że za mniej niż 30 dolarów, można uzyskać podobne wyniki do tego, co można uzyskać od lekarza za 100-200 dolarów. Twierdzi również, że oferuje bonus w postaci mniejszego wysuszenia niż produkty na receptę, co prawdopodobnie jest prawdą.

Tak więc stosując Olay Regenerist Intensive Repair Treatment, możesz spodziewać się zmniejszenia plam starczych, drobnych linii i zmarszczek, jak również zwiększenia nawilżenia i poprawy bariery wilgoci. Jako zwycięzca konkursu Allure Best of Beauty 2013, uznaliśmy, że warto przyjrzeć się produktowi Olay Regenerist Intensive Repair Treatment.

Olay Regenerist Intensywna Kuracja Naprawcza - składniki i ich działanie

Jako alternatywa dla produktów wydawanych na receptę, głównym składnikiem jest Retinyl Proprionate. Jest to forma retinolu, która jest mniej drażniąca i wysuszająca, ale nadal spełnia swoje zadanie. Zadaniem tym jest pobudzanie wytwarzania komórek skóry, dzięki czemu zmniejsza się ilość linii i zmarszczek, a skóra staje się bardziej miękka i gładka.

Ponadto formuła zawiera również:

    Niacynamid, który działa cuda wzmacniając barierę wilgoci w skórze, dzięki czemu Twoja skóra pozostaje pulchna, nawilżona i gładka. Witamina E i zielona herbata chronią skórę przed szkodami wyrządzanymi przez wolne rodniki.

Instrukcje są do stosowania na czystą skórę rano lub wieczorem przed dodaniem regularnego kremu nawilżającego. I zawsze należy nosić ochronę przeciwsłoneczną, gdy używasz produktów retinolu.

Olay Regenerist Intensywna kuracja naprawcza Plusy i minusy

Zalety produktu Olay Regenerist Intensywna kuracja naprawcza

    Jest to produkt wielokrotnie nagradzany. Nakłada się gładko i jedwabiście. Jest bezzapachowy. Opinie na temat kuracji Olay Regenerist Intensive Repair Treatment, które widzieliśmy, są w większości pozytywne. Jego cena jest przystępna. Opakowanie w formie tuby utrzymuje skuteczność składników, chroniąc je przed światłem i powietrzem.

Wady Olay Regenerist Intensywna Kuracja Naprawcza

    Istnieje wystarczająco dużo negatywnych recenzji, aby wyjaśnić, że nie działa dla wszystkich.

Gdzie kupić

Możesz kupić Olay Regenerist Intensive Repair Treatment na całym świecie. Jest on dostępny w aptekach, sklepach wielkopowierzchniowych, sklepach z kosmetykami i online. Tuba 1 uncji sprzedaje za 28 dolarów.

Wniosek

Jeśli zawsze myślałeś, że można korzystać z retinoidów, ale zostały odłożone przez pomysł, że będzie to zrobić skórę suchą i łuszcząca się, to może być odpowiedź. A jeśli weźmiesz pod uwagę niacynamid i brak zapachu, powiedziałabym, że jest wiele do powiedzenia na temat Olay Regenerist Intensive Repair Treatment.

Czy stosowałaś już Olay Regenerist Intensywna Kuracja Naprawcza? Zostaw swoją recenzję poniżej!

Pytania i odpowiedzi użytkowników

Pytania i odpowiedzi użytkowników

Nie udzielono odpowiedzi na żadne pytanie z tego artykułu.

Przez Rachel Vrabel

Karolina Lichocka

Redakcja healthpotion.pl

kontakt@healthpotion.pl