ZO Ossential Daily Power Defense Review

ZO Ossential Daily Power Defense Review

Nie jesteśmy pewni dlaczego, ale dr Zein Obagi postanowił stworzyć drugą linię kosmetyków do pielęgnacji skóry. Najpierw był tylko Obagi. Teraz jest Obagi i ZO.

Przedziały cenowe są podobne, co czyni tę decyzję jeszcze trudniejszą do zrozumienia. Być może dobry doktor chciał po prostu zacząć od nowa, mając szansę na eksperymentowanie z nowymi formułami bez nadszarpnięcia reputacji dobrze przyjętych produktów Obagi.

Jednym z pierwszych produktów, o których usłyszeliśmy z tej linii jest ZO Ossential Daily Power Defense. Serum to jest pełne pierwszorzędnych składników przeciwstarzeniowych i obiecuje naprawić uszkodzone komórki skóry, chroniąc jednocześnie przed przyszłymi uszkodzeniami.

Zwiększa produkcję kolagenu, minimalizuje drobne linie i zmarszczki oraz poprawia koloryt i teksturę skóry. Najbardziej spójnym komentarzem, jaki znaleźliśmy w recenzjach ZO Ossential Daily Power Defense jest to, że tekstura skóry staje się gładka, miękka i elastyczna.

Składniki ZO Ossential Daily Power Defense i sposób ich działania

Jak już wspomnieliśmy powyżej, ZO Ossential Daily Power Defense zawiera kilka dobrych składników:

    Retinol, który pobudza obrót komórek skóry, dzięki czemu Twoja skóra jest zawsze świeża i nowa. Enzymy naprawcze DNA, które zwalczają uszkodzenia oksydacyjne i wyrównują koloryt skóry. Witamina E i ziołowe przeciwutleniacze zwalczają uszkodzenia wywołane działaniem wolnych rodników, spowodowane upływem czasu, ekspozycją na słońce i niekorzystnym wpływem środowiska. Peptydy budujące kolagen, aby ujędrnić i wygładzić skórę.

Zaleca się stosowanie ZO Ossential Daily Power Defense rano, po oczyszczeniu skóry i przed jej nawilżeniem.

Zalety i wady ZO Ossential Daily Power Defense

Zawsze warto porównać, co jest dobre, a co złe w danym produkcie. W ten sposób, będziesz miał naprawdę dobry pomysł, czy jest to coś, co chcesz kupić, czy nie.

Zalety ZO Ossential Daily Power Defense

    Jest pełen wspaniałych składników przeciwstarzeniowych. Prawie każda recenzja ZO Ossential Daily Power Defense, którą widzieliśmy, wspomniała, że tekstura ich skóry znacznie się poprawiła. Został stworzony przez dermatologa zaznajomionego z wszelkiego rodzaju najnowocześniejszymi technologiami. Butelka z pompką zapewnia stabilność składników.

Wady ZO Ossential Daily Power Defense

    Jest drogi. Najprawdopodobniej będziesz musiał użyć kremu nawilżającego na wierzchu. Ma kilka składników (zioła botaniczne), które mogą być drażniące dla wrażliwej skóry. Zawiera parabeny i ftalany, podobnie jak linia Obagi.

Gdzie kupić

Możesz kupić ZO Ossential Daily Power Defense w Nordstrom, jeśli chcesz wypróbować go na ladzie przed podjęciem decyzji o zakupie. W przeciwnym razie, masz kilka opcji online, takich jak ZO stronie internetowej i Amazon. Pompa 1,7 uncji zachowuje dla 125 dolarów.

Wniosek

Powiedziałbym, że jest mnóstwo korzyści, które można mieć za pomocą ZO Ossential Daily Power Defense. Pomysł, że to naprawdę może być w stanie znacznie poprawić teksturę skóry jest naprawdę intrygujące.

Biorąc pod uwagę, jak drogi jest to produkt, najlepiej będzie wypróbować go w sklepie, aby upewnić się, że nie podrażni Twojej skóry. Jeśli nie będziesz miała żadnych problemów po jednym dniu, polecamy stosowanie ZO Ossential Daily Power Defense w walce z procesem starzenia się skóry.

Jeśli jednak masz problem z parabenami (konserwantami) i ftalanami (substancjami zapachowymi) w swoich kosmetykach, powinnaś być świadoma, że ta linia je zawiera.

Przeczytaj o naszych najlepszych kremach na zmarszczki

Czy stosowałeś ZO Ossential Daily Power Defense? Zostaw swoją recenzję poniżej!

Jak kobiety znalazły tę recenzję:

i czy używam zo daily power defense w nocy czy rano, i zo daily power defense opinie, i zo skincare daily power defense

Pytania i odpowiedzi użytkowników

Pytania i odpowiedzi użytkowników

P: Czy przed stosowaniem produktu ossential daily power defence należy nałożyć produkt z 10% witaminą C? Używam 10% witaminy C, a następnie ossential daily power, po którym nakładam filtr przeciwsłoneczny 30. -Diane

P: Czy istnieje produkt podobny do ZO Obagi Daily Defense. Taki, który jest tańszy? Elle

P: Czy DPD można bezpiecznie stosować w czasie ciąży? Dwan

P: Niedawno zaczęłam stosować Obagi Power Defense, zgodnie z zaleceniami po laserowym resurfacingu mojej twarzy. Zdałam sobie sprawę, że odkąd go używam, moja skóra pojawia się punktowo, a jej konsystencja jest okropna. Czy to normalne? Czy może powinnam zaprzestać jego stosowania - jest to dość irytujące, ponieważ poddałam się laserowemu resurfacingowi, aby uporać się z bliznami potrądzikowymi, po zabiegu skóra wyglądała niesamowicie, następnie zaczęłam stosować power defence i mam pełno plam. Proszę o pomoc -Saira

Q: Ile razy dziennie stosuje się Power Defense -Pamela

By Rachel Vrabel

Karolina Lichocka

Redakcja healthpotion.pl

kontakt@healthpotion.pl