ZO Ommerse Overnight Recovery Creme - recenzja

ZO Ommerse Overnight Recovery Creme - recenzja

Tak wiele oczekujemy od naszych kremów na noc, prawda? A dlaczego nie powinnyśmy? Noc to czas, kiedy chcemy, aby nasza wypoczęta skóra naprawiała się, oddychała i leczyła. A bez odpowiedniego kremu na noc nie jest w stanie tego zrobić.

Szukamy więc i szukamy, i próbujemy produkt po produkcie, mając nadzieję, że pewnego dnia znajdziemy ten jedyny. Cóż, dziś przyglądamy się obiecującemu pretendentowi. Nazywa się on ZO Ommerse Overnight Recovery Creme, od dr Zeina Obagi, dermatologa, który stworzył słynny Obagi Blue Peel. Produkt ten jest częścią jego linii ZO, która jest łatwiej dostępna niż oryginalna linia Obagi.

ZO Ommerse Overnight Recovery Creme ma za zadanie działać kojąco i łagodząco na skórę normalną i suchą. Zmniejsza stany zapalne i zaczerwienienia, jednocześnie dostarczając skórze retinolu regenerującego komórki i innych korzystnych składników przeciwstarzeniowych.

Skoro już o tym mowa, przyjrzyjmy się formule.

Składniki ZO Ommerse Overnight Recovery Creme i ich działanie

Głównym składnikiem przeciwstarzeniowym w ZO Ommerse Overnight Recovery Creme jest retinol. Ta czysta forma witaminy A jest tak ważna dla zachowania świeżego i młodego wyglądu skóry. Najlepiej sprawdza się w kremach na noc, dzięki czemu może działać, kiedy Ty odpoczywasz i nie jesteś narażona na działanie promieni słonecznych. Pobudza on obrót komórek skóry, dzięki czemu Twoja skóra jest zawsze młoda i nowa.

Składniki wspomagające to m.in:

  • Willowherb, który uspokaja skórę, zmniejszając zarówno stan zapalny i zaczerwienienie. Skwalen, który jest naturalnym środkiem nawilżającym. Ceramidy, które wzmacniają ochronną barierę wilgoci skóry. Masło Shea, które nadaje skórze miękkość i odżywia ją. Owoc Ewodii, aby zmniejszyć zaczerwienienia.

Jako krem na noc, ZO Ommerse Overnight Recovery Creme należy nakładać na skórę po jej oczyszczeniu i pielęgnacji w porze snu.

ZO Ommerse Overnight Recovery Creme Plusy i minusy

Zalety ZO Ommerse Overnight Recovery Creme

  • Zawiera szeroką gamę składników przeciwstarzeniowych, w tym retinol i ceramidy. Zmniejsza zaczerwienienia i uspokaja stany zapalne, które są główną przyczyną przedwczesnego starzenia się. Opakowanie typu airless słoik utrzymuje składniki w świeżości.

Wady ZO Ommerse Overnight Recovery Creme

  • To jest drogie. Istnieje kilka opinii dotyczących ZO Ommerse Overnight Recovery Creme, w których klienci twierdzą, że wybuchł i / lub uzyskać uczucie pieczenia i zaczerwienienie.

Gdzie kupić

Możesz kupić ZO Ommerse Overnight Recovery Creme online lub w domach towarowych. Słoik 1,7 uncji zachowuje dla $ 95.

Wnioski

Składniki w ZO Ommerse Overnight Recovery Creme wydają się obiecujące, ale dla niektórych, ich doświadczenie było coś ale. Więc ten jeden jest trudny do wywołania.

Jeśli masz możliwość korzystania z produktu próbki, polecam to zrobić. W ten sposób będziesz wiedzieć, czy go kochasz lub nienawidzę go przed koniecznością wydania faktycznie pieniądze na ZO Ommerse Overnight Recovery Creme. Więcej informacji na stronie: http://kosmetykisklepguinot.pl

 

Karolina Lichocka

Redakcja healthpotion.pl

kontakt@healthpotion.pl