Recenzja kremu na noc Biotherm Age Fitness Power 2

Recenzja kremu na noc Biotherm Age Fitness Power 2

Biotherm Age Fitness Power 2 Krem na noc - przegląd

Kiedy masz 20 lub 30 lat, możesz zauważyć początki drobnych zmarszczek wokół oczu lub ust. Może to być czas na stosowanie kremu na noc. Niekoniecznie jesteś gotowa na stosowanie silnie działających kremów, które mają za zadanie zniwelować głębokie linie i zmarszczki, ale krem na noc będzie korzystny w zapobieganiu lub opóźnianiu niektórych przyszłych oznak starzenia. Biotherm Age Fitness to linia stworzona właśnie dla Ciebie.

Począwszy od opatentowanej technologii Vitreoscilla Ferment, wszystkie produkty Biotherm zostały opracowane tak, aby współpracować z naturą skóry i przywrócić ją do optymalnego stanu, dzięki czemu jest ona odporna na stres i szkodliwe działanie środowiska. Krem na noc Biotherm Age Fitness Power 2 wykorzystuje wyciąg z liści oliwnych, aby wzmocnić system obronny skóry oraz jej barierę ochronną i zdolność do regeneracji. Według Biotherm drobne zmarszczki zostają zredukowane, a skóra wygładzona, zrelaksowana i ujędrniona.

Biotherm Age Fitness Power 2 Krem na noc - składniki i ich działanie

Na stronie internetowej firmy Biotherm nie ma listy składników. W rzeczywistości niewiele mówi ona o kremie Biotherm Age Fitness Power 2 Night, ani o żadnym innym produkcie. Jedynym wymienionym składnikiem jest ekstrakt z liści oliwnych. Ekstrakt z liści oliwnych jest dobrze znany jako środek leczniczy dla skóry. Zawiera on flawonoidy i kwas oleanolowy, które stymulują wytwarzanie tkanki łącznej, dzięki czemu skóra staje się zdrowsza. Posiada również właściwości antyoksydacyjne, które pomagają chronić skórę przed uszkodzeniami spowodowanymi przez wolne rodniki.

Krem na noc Biotherm Age Fitness Power 2 występuje w 2 formułach - jedna dla skóry normalnej/mieszanej, a druga dla suchej. Nie podano różnicy, więc możemy założyć, że formuła dla skóry suchej jest prawdopodobnie nieco gęstsza i zawiera więcej składników nawilżających. Niezależnie od tego, który z nich wybierzesz, nałóż krem na noc Biotherm Age Fitness Power 2 na oczyszczoną skórę w nocy, a obudzisz się ze zredukowanymi zmarszczkami i gładszą skórą.

Biotherm Age Fitness Power 2 Krem na noc Plusy i minusy

Aby podjąć najlepszą możliwą decyzję dotyczącą tego, jaki może być Twój pierwszy krem na noc, warto wymienić potencjalne zalety i wady.

Zalety kremu na noc Biotherm Age Fitness Power 2

    Został opracowany specjalnie z myślą o potrzebach młodszych kobiet, które dopiero zaczynają stosować produkty przeciwstarzeniowe. Występuje w dwóch formułach dla dwóch różnych typów skóry. Biotherm jest spółką zależną L'Oreal, a zatem jest wspierany przez firmę o ugruntowanej pozycji na rynku produktów kosmetycznych. Większość użytkowników lubi lekki, cytrusowy zapach. Zawiera naturalne składniki. Niezależne opinie na temat kremu na noc Biotherm Age Fitness Power 2 są na ogół bardzo pozytywne. Biotherm oferuje pełną gwarancję zwrotu pieniędzy, chociaż strona internetowa nie określa, jak długo.

Wady kremu na noc Biotherm Age Fitness Power 2

    Produkty Biotherm nie są już dostępne w sklepach, a ten można kupić tylko za pośrednictwem strony internetowej. Strona internetowa jest bardzo krótki na informacje o składnikach. Nie ma żadnych opublikowanych badań klinicznych, które mogłyby potwierdzić skuteczność.

Gdzie kupić krem na noc Biotherm Age Fitness Power 2?

Jedynym miejscem, w którym można nabyć Biotherm Age Fitness Power 2 Krem na noc jest strona internetowa Biotherm. Słoik o pojemności 1,7 uncji można mieć za 49 dolarów. Biotherm wcześniej miał Age Fitness Recharging i Renewing Night Treatment, że od tego czasu zaprzestali. Ten jeden jest teraz dostępny za pośrednictwem kilku sprzedawców online w cenach od $ 45 do $ 75.

Wniosek

Miło jest mieć linię produktów zaprojektowaną dokładnie dla potrzeb młodszych kobiet, które dopiero wkraczają w świat pielęgnacji przeciwstarzeniowej skóry. Biotherm wypełnia tę potrzebę z tego kremu na noc i innych swoich produktów Age Fitness. Istnieje kilka dobrych powodów, aby wypróbować ten produkt. Biotherm jest wspierany przez jedną z najbardziej ugruntowanych firm w branży kosmetycznej, a gwarancja zwrotu pieniędzy jest dostępna, jeśli okaże się, że produkt nie działa dla Ciebie. Chcielibyśmy, aby dostępnych było więcej informacji, ale uważamy, że jeśli masz 30 lat i szukasz kremu na noc, możesz po prostu spróbować Biotherm Age Fitness Power 2 Night Cream.

Czy stosowałaś/eś Biotherm Age Fitness Power 2 Krem na noc? Zostaw swoją recenzję poniżej!

Pytania i odpowiedzi użytkowników

Pytania i odpowiedzi użytkowników

Nie udzielono odpowiedzi na żadne pytanie dotyczące tego artykułu.

Przez Rachel Vrabel

Karolina Lichocka

Redakcja healthpotion.pl

kontakt@healthpotion.pl