Clinique Total Turnaround Review

Clinique Total Turnaround Review

Clinique Total Turnaround Przegląd

Clinique jest w zaufanej nazwy w makijażu i pielęgnacji skóry biznesu przez długi czas. Mają lojalną bazę klientów, którzy wierzą w swoje produkty i nadal kupować je rok po roku. Jeden z produktów w ich linii anti-aging został nazwany Clinique Total Turnaround. Jego formuła złuszczająca jest powiedział, aby przyspieszyć proces odnowy komórek skóry, przynosząc świeże, nowe, promienna skóra na powierzchnię. Pytanie oczywiście brzmi, czy to działa. W próbie odpowiedzi na to pytanie, będziemy patrzeć na składniki i Clinique Total Turnaround opinie, i dowiedzieć się, czy warto poświęcić swój czas i pieniądze, dając mu spróbować.

Clinique Total Turnaround Składniki i jak to działa

Dowiedzenie się, jakie aktywne składniki wchodzą w skład Clinique Total Turnaround było rzeczywiście trochę trudne. Clinique nie publikuje listy składników na swojej stronie internetowej (polityka firmy macierzystej Estee Lauder). Ale są one dostępne, jeśli czat z przedstawicielem obsługi klienta online dostępne z witryny. Okazuje się, że istnieją trzy główne składniki, na które należy zwrócić uwagę. Kwas salicylowy jest beta-hydroksykwasem, który złuszcza skórę delikatniej niż alfa-hydroksykwasy.

Glukozamina jest aminokwasem, który wspomaga produkcję kolagenu. (Niestety, wykazano, że poprawia stan skóry, gdy jest przyjmowana wewnętrznie, nie jest jeszcze jasne, czy jest skuteczna, gdy jest stosowana miejscowo). Oraz cholesterol, który wygładza i napina skórę.

Clinique Total Turnaround jest przeznaczony do stosowania dwa razy dziennie po oczyszczeniu skóry i przed nawilżeniem. Występuje w dwóch formułach, serum i kremu. Serum jest lżejsze i bardziej odpowiednie dla skóry bardziej tłustej. Krem jest cięższy i odpowiedni dla bardziej suchej skóry.

Clinique Total Turnaround Plusy i minusy

Zalety

    Krem i serum Total Turnaround zawierają składniki, które są znane z tego, że złuszczają skórę. Ich produkty są bezzapachowe i dokładnie przetestowane pod kątem braku alergenów. Produkty do pielęgnacji skóry Clinique objęte są gwarancją zwrotu pieniędzy.

Wady

    Clinique Total Turnaround został przerwany i przeformułowany jako Clinique Turnaround. Niektórzy klienci są zadowoleni z nowego produktu i uważają, że jest on lepszy. Niektórzy żałują, że nie zostawili go w spokoju. Clinique Total Turnaround jest nadal dostępny online, ale z powodu jego rosnącego niedoboru, ceny są wysokie i rosnące.

Gdzie kupić Clinique Total Turnaround

Ponieważ produkt został wycofany, nie jest już dostępny na stronie internetowej Clinique lub na liczniku Clinique w domach towarowych. Cena kiedyś było dość rozsądne $ 35 za 1,7 słoik uncji. Jeśli naprawdę chcesz spróbować, można go znaleźć na sprzedawców online, ale ceny są bardzo zróżnicowane i idzie w górę cały czas.

Wnioski

Clinique jest dobrze ugruntowaną marką, i został podejmowania jakości makijażu i pielęgnacji skóry od 1968 roku. Składniki w Clinique Total Turnaround są udowodnione, aby mieć efekt złuszczający. Recenzje są mieszane. Istnieje wiele pozytywnych recenzji i kilka letnich. Wydaje się, że jest bardziej odpowiedni dla osób z cerą trądzikową. Od czasu zmiany formuły na linię Turnaround, recenzje również są mieszane. Osoby, które naprawdę kochały Total Turnaround są rozczarowane, ale nowsi klienci wydają się lubić nowy produkt. Jeśli nigdy nie próbowałeś żadnego z tych produktów, prawdopodobnie byłoby lepiej nie próbować Clinique Total Turnaround. Nawet jeśli działa naprawdę dobrze, w końcu nie będzie można go już dostać. I obecnie, nowe produkty Turnaround są tańsze i pochodzą z Clinique gwarancji zwrotu pieniędzy.

Czy używałeś Clinique Total Turnaround? Zostaw swoją recenzję poniżej!

Pytania i odpowiedzi użytkowników

Pytania i odpowiedzi użytkowników

Q: Naprawdę tęsknię za starym total turnaround, to był niesamowity produkt. Nowy jest okropny. Nadal używam produktu Clinique, ale staram się znaleźć podobny świetny produkt z tym samym składnikiem. Co jest podobne? -Julie

Przez Rachel Vrabel

Monika Gawlik

Redakcja healthpotion.pl

kontakt@healthpotion.pl