Philosophy Hope in a Bottle Review - Dwa rozwiązania w jednym?

Philosophy Hope in a Bottle Review - Dwa rozwiązania w jednym?

Philosophy Nadzieja w butelce - przegląd

Philosophy to marka, która traktuje pielęgnację skóry jak pielęgnację osobistą. Wykorzystując naukowo udowodnione składniki, każdy produkt ma za zadanie rozwiązać konkretny problem, pamiętając jednocześnie o całej osobie i jej potrzebach. Philosophy Hope in a Bottle został zaprojektowany jako produkt nawilżający/leczniczy do walki z trądzikiem dorosłych. Oznacza to, że musi zawierać zarówno przeciwtrądzikowe i przeciwstarzeniowe komponenty, ponieważ są to dwie strony medalu trądziku dorosłych.

Philosophy Hope in a Bottle Składniki i jak one działają

Głównym składnikiem aktywnym w Philosophy Hope in a Bottle jest 2% kwas salicylowy. Ten Beta Hydroxy Acid od dawna jest używany jako przeciwtrądzikowy z kilku powodów. Działa jako delikatny środek złuszczający, aby usunąć martwy naskórek i odsłonić nowy. Ponadto oczyszcza i minimalizuje wygląd porów, usuwając martwe komórki skóry. Philosophy nazywa to odblokowywaniem skóry.

Z drugiej strony, Philosophy Hope in a Bottle jest lekkim, bezolejowym kremem nawilżającym. Zawiera witaminę E, która działa przeciwzapalnie, aby zwalczać podrażnienia. Pozostawia skórę gładką i nawilżoną, a jednocześnie zapewnia matowe wykończenie, co mogą docenić osoby o tłustej, trądzikowej cerze.

Plusy i minusy Philosophy Hope in a Bottle

Jednym z najlepszych sposobów, aby zdecydować, czy dany produkt jest dla Ciebie, jest spojrzenie na wady i zalety razem i sprawdzenie, która strona jest bardziej przekonująca.

Zalety Philosophy Hope in a Bottle

    Philosophy to ceniona firma zajmująca się kosmetykami, pielęgnacją skóry i zapachami. Większość recenzji Philosophy Hope in a Bottle jest dość pozytywna, szczególnie jeśli chodzi o lekkie nawilżenie pozostawiające matowe wykończenie.

Wady Philosophy Hope in a Bottle

    Niektórzy ludzie nie lubią leczniczego zapachu. Został przerwany na chwilę i przyniósł z powrotem, więc dostępność jest nieco mniejsza niż większość innych produktów Philosophy. To jest trochę drogie.

Gdzie kupić

Możesz kupić Philosophy Hope in a Bottle z Philosophy stronie internetowej, Nordstrom, Ulta i Amazon. Istnieją inne źródła dla produktów Philosophy, ale wygląda na to, że nie wszystkie mają Hope in a Bottle. 2 uncji butelka sprzedaje za około 40 dolarów prawie wszędzie, gdzie spojrzeć.

Wnioski

Kobiety, które cierpią z trądzikiem dorosłych mają wyjątkową sytuację w tym, że potrzebują czegoś, co będzie walczyć z problemem, ale musi być delikatny, aby nie podrażniać lub wysuszyć ich wrażliwą lub mieszaną skórę. Nie ma zbyt wielu produktów, które doskonale sprawdzają się w tych dziedzinach. Wydaje się, że Philosophy Hope in a Bottle sprawdza się w przypadku wielu kobiet. Choć nic nie działa dla wszystkich, zwłaszcza w takich sytuacjach, ten produkt wydaje się przynosić ulgę wielu osobom. Sądzimy, że jest duża szansa, że zadziała również na Ciebie.

Czy stosowałaś Philosophy Hope in a Bottle? Zostaw swoją recenzję poniżej!

Pytania i odpowiedzi użytkowników

Pytania i odpowiedzi użytkowników

Dla tego artykułu nie ma odpowiedzi na żadne pytanie.

Przez Rachel Vrabel

Karolina Lichocka

Redakcja healthpotion.pl

kontakt@healthpotion.pl