Cetaphil Daily Facial Moisturizer SPF 15 Recenzja

Cetaphil Daily Facial Moisturizer SPF 15 Recenzja

 

Cetaphil to popularna, szeroko dystrybuowana marka o silnej reputacji jako wystarczająco łagodna dla skóry wrażliwej. Ich oryginalny produkt oczyszczający jest tym, o czym większość z nas myśli, kiedy myśli o tej marce, ale kiedy usłyszeliśmy o Cetaphil Daily Facial Moisturizer SPF 15, pomyśleliśmy, że go sprawdzimy.

Cetaphil Daily Facial Moisturizer SPF 15 twierdzi, że chroni skórę przed codziennym kontaktem z żywiołami, zapewniając jedwabiście gładką ochronę o szerokim spektrum przed promieniami słonecznymi. Pięknie się rozprowadza i stanowi doskonałe nawilżenie i ochronę pod makijaż. Jako produkt bezolejowy i bezzapachowy, Cetaphil Daily Facial Moisturizer SPF 15 ma być idealny dla wszystkich rodzajów skóry, również tych najbardziej wrażliwych.

Problem polega na tym, że kiedy spojrzymy na wszystkie recenzje Cetaphil Daily Facial Moisturizer SPF 15, tak wiele z nich mówi o pieczeniu, wysypkach i wysypkach. Więc nasz następny krok oczywiście jest spojrzenie na formułę, aby zobaczyć, co może nam powiedzieć.

Cetaphil Daily Facial Moisturizer SPF 15 Składniki i jak one działają

Ochrona przeciwsłoneczna jest zapewniona przez Avobenzone 3% i Octocrylene 10%. Razem zapewniają one ochronę o szerokim spektrum działania.

Baza kremu zawiera:

  • Glicerynę dla naturalnego, identycznego ze skórą nawilżenia. Silikony dla jedwabistej śliskości. Witaminę E dla ochrony antyoksydacyjnej.

I to by było na tyle. Co więc powoduje podrażnienia? Cóż, to prawdopodobnie składniki filtrów przeciwsłonecznych. Zarówno Avobenzone jak i Ocotcrylene są znane z wywoływania reakcji alergicznych u niektórych osób. Alternatywą dla większości z nich jest użycie mineralnego suscreen, ale te mogą mieć swoje wady, jak również, takie jak kreda.

Cetaphil Daily Facial Moisturizer SPF 15 Plusy i minusy

Zalety Cetaphil Daily Facial Moisturizer SPF 15

  • Jest w przystępnej cenie. Jeśli nie masz reakcji alergicznej, Cetaphil Daily Facial Moisturizer SPF 15 nakłada się gładko i jedwabiście, stanowiąc doskonałą bazę pod makijaż. Chroni skórę przed działaniem promieni słonecznych. Zawiera przeciwutleniacz, który chroni przed uszkodzeniami spowodowanymi przez wolne rodniki.

Wady Cetaphil Daily Facial Moisturizer SPF 15

  • Zgodnie z kilkoma recenzjami Cetaphil Daily Facial Moisturizer SPF 15, dla niektórych, ten produkt powoduje pieczenie, kłucie i wypryski.

Gdzie kupić

Cetaphil Daily Facial Moisturizer SPF 15 można kupić niemal wszędzie. Jest w drogeriach i sklepach wielkopowierzchniowych, jak również online. Butelka z pompką 4 uncji sprzedaje się wszędzie od $ 11 do $ 14.

Wniosek

Jeśli szukasz niedrogiego codziennego kremu nawilżającego z filtrem przeciwsłonecznym, i wiesz, że nie reaguje na Avobenzone lub Octocrylene, a następnie Cetaphil Daily Facial Moisturizer SPF 15 jest doskonałym wyborem. Jeśli wiesz, że masz wrażliwość na te składniki, trzymaj się z daleka. Jeśli nie wiesz, czy jesteś wrażliwy, czy nie, myślę, że powiedziałbym, aby spróbować czegoś innego. Niektóre z tych historii ludzi są przerażające. Więcej informacji na stronie: http://kosmetykisklepguinot.pl

Monika Gawlik

Redakcja healthpotion.pl

kontakt@healthpotion.pl