Recenzja Yon-Ka Fruitelia

Recenzja Yon-Ka Fruitelia

Yon-Ka Fruitelia Przegląd

Produkt ten dostępny jest w dwóch różnych formułach. Jedna z nich przeznaczona jest dla skóry normalnej i tłustej. Druga jest przeznaczona dla skóry suchej i/lub wrażliwej. Tak czy inaczej, Yon-Ka Fruitelia to emulsja z naturalnymi kwasami AHA, które złuszczają zewnętrzną warstwę skóry, pozostawiając ją gładką, czystą, bez zarysowań. Nie jest to tani produkt, ale wydaje się, że to jedyna wada wymieniona we wszystkich recenzjach Yon-Ka Fruitelia, jakie widziałam. Więc to wróży całkiem dobrze. Przyjrzyjmy się profilowi składników i zobaczmy, co może nam powiedzieć.

Składniki Yon-Ka Fruitelia i ich działanie

Yon-Ka Fruitelia czerpie swoje AHA z naturalnych ekstraktów owocowych takich jak:

    Borówka trzcina cukrowa Klon cukrowy Pomarańcza Cytryna

Te ekstrakty owocowe zawierają kwasy AHA, ale ich stężenie nie jest efektywne, a pH balsamu nie jest optymalne, nawet gdyby było.

Dla nawilżenia, jest:

    Hydrolizowane proteiny ze słodkich migdałów Olej sojowy Olej kukurydziany Mocznik, Olej z otrębów ryżowych

Ekstrakt ze skórki grejpfruta redukuje stany zapalne i zaczerwienienia, a olej z pestek moreli ujędrnia i liftinguje skórę.

Główna różnica między formułą Yon-Ka Fruitelia do skóry suchej a tą do skóry tłustej polega na tym, że ta do skóry suchej ma w składzie o wiele więcej olejków. Na przykład, formuła do skóry suchej zawiera olej kokosowy, który jest wspaniałym, nawilżającym olejem z przeciwutleniaczami, ale jest komedogenny, więc osoby o skórze tłustej powinny go unikać.

Yon-Ka Fruitelia Plusy i minusy

Zalety Yon-Ka Fruitelia

    Występuje w dwóch różnych formułach, w zależności od typu skóry. Niektóre z recenzji Yon-Ka Fruitelia, które widzieliśmy, mówią o tym, że jest to ich ulubiony krem nawilżający i że jest bardzo nawilżający. Opakowanie z pompką zapewni świeżość i skuteczność antyoksydantów i innych składników botanicznych.

Wady Yon-Ka Fruitelia

    Niektórzy uważają, że jest zbyt tłusta (nawet wersja dla skóry tłustej). Jest drogi jak na dodatkowy środek nawilżający. Kwasy AHA nie są tak naprawdę kwasami AHA i nie zapewniają złuszczania.

Gdzie kupić

Yon-Ka Fruitelia można kupić online. Pompa 1,7 uncji sprzedaje za 76 dolarów, choć należy rozejrzeć się za najlepszą cenę. Widziałem, jeśli za trochę mniej.

Wniosek

Chociaż są wyraźnie ludzie, którzy kochają to rzeczy, nie jestem pewien, dlaczego. Lista składników jest dość tydzień, a ze wszystkimi olejami w formule, nie jestem zaskoczony, że niektórzy ludzie uważają, że to pozostawia ich skórę tłustą. Za taką sumę pieniędzy, powinnaś zrezygnować z Yon-Ka Fruitelia i użyć czegoś z prawdziwymi AHA, aby Twoja skóra mogła rzeczywiście uzyskać pożądany wygląd.

Czy stosowałaś Yon-Ka Fruitelia? Zostaw swoją recenzję poniżej!

Pytania i odpowiedzi użytkowników

Pytania i odpowiedzi użytkowników

Dla tego artykułu nie ma odpowiedzi na żadne pytanie.

Przez Rachel Vrabel

Karolina Lichocka

Redakcja healthpotion.pl

kontakt@healthpotion.pl