Recenzja Avon Anew Reversalist Day Renewal Cream

Recenzja Avon Anew Reversalist Day Renewal Cream

Avon Anew Reversalist Krem regenerujący na dzień - przegląd

Jedną z najtrudniejszych rzeczy do znalezienia, jeśli chodzi o pielęgnację skóry, jest dobry krem przeciwzmarszczkowy na dzień, który zawiera również wystarczającą i skuteczną ochronę przeciwsłoneczną. Wszyscy chcemy, aby w naszej pielęgnacji skóry znalazły się dobre składniki przeciwstarzeniowe i wszyscy wiemy, że ochrona przeciwsłoneczna jest prawdopodobnie najważniejszym składnikiem przeciwstarzeniowym spośród nich wszystkich. Myślę, że z jakiegoś powodu musi być trudno stworzyć produkt, który dobrze spełniałby obie te funkcje.

Ale to nie znaczy, że nie ma takich produktów. Są. Avon Anew Reversalist Day Renewal Cream jest jednym z nich. Został on opracowany jako przeciwzmarszczkowy krem na dzień z filtrem SPF 25 chroniącym przed słońcem. Spośród wielu obietnic Avon dotyczących tego kremu:

    Wygląd zmarszczek zacznie się zmniejszać w ciągu 3 dni, a dramatyczne rezultaty pojawią się po 2 tygodniach. Skóra będzie wyglądała na bardziej napiętą. Z upływem czasu przebarwienia ulegną zmniejszeniu. Twoja skóra będzie chroniona przed słońcem i wszystkimi uszkodzeniami oraz przebarwieniami, które może ono powodować.

Jeśli Avon Anew Reversalist Day Renewal Cream spełnia te cele, to znaczy, że warto go stosować. Przyjrzymy się więc bliżej, aby sprawdzić, czy ma na to szanse.

Składniki Avon Anew Reversalist Day Renewal Cream i ich działanie

Składniki chroniące przed słońcem to dość typowe Actinoxate, Octisalate, Oxybenzone i Avobensone. Jeśli chodzi o składniki przeciwstarzeniowe, Avon opiera się na technologii Activinol, która jest połączeniem kilku związków roślinnych zwiększających produkcję aktywiny w skórze. Aktywina jest naturalnie obecna w skórze i jest jednym z wielu składników stymulujących jej wzrost i naprawę.

Formułę kremu uzupełniają przeciwutleniacze, takie jak witamina E i inne składniki roślinne, substancje nawilżające, takie jak gliceryna, oraz substancje tworzące film, takie jak dimetikon.

Jako krem na dzień, Avon Anew Reversalist Day Renewal Cream powinien być nakładany na twarz i szyję rano po oczyszczeniu skóry.

Zalety i wady Avon Anew Reversalist Day Renewal Cream

Zalety Avon Anew Reversalist Day Renewal Cream

    Jest to krem przeciwstarzeniowy z dodatkową ochroną przeciwsłoneczną. Istnieje wiele pozytywnych opinii na temat Avon Anew Reversalist Day Renewal Cream, w których klienci stwierdzają, że krem nakłada się gładko i nie powoduje powstawania wyprysków. Kilku recenzentów twierdzi, że jest mniej tłusty i lepki niż większość kremów na zmarszczki z filtrem przeciwsłonecznym.

Wady Avon Anew Reversalist Day Renewal Cream

    Opakowanie słoika jest niehigieniczne i powoduje, że przeciwutleniacze szybko się psują i stają się nieskuteczne. Niektóre recenzje Avon Anew Reversalist Day Renewal Cream skarżą się, że był tłusty. Nie jest on szczególnie ciężki w składniki przeciwstarzeniowe.

Gdzie kupić

Krem Avon Anew Reversalist Day Renewal Cream można kupić online lub za pośrednictwem przedstawiciela Avon. Słoik o pojemności 1,7 uncji kosztuje 32 dolary, ale w chwili pisania tego tekstu Avon ma go w sprzedaży za 19,99 dolarów.

Wnioski

Chociaż nie jesteśmy dokładnie zdmuchnięty przez Avon Anew Reversalist Day Renewal Cream, to nie jest zły. SPF jest bardzo wysoki, co jest dobre. Nie powoduje przesuszenia skóry, co również jest dobre. Mnóstwo klientów go lubi, co znowu jest dobre. Po prostu nie jesteśmy przekonani, że robi wiele w dziedzinie anti-aging. Jeśli szukasz miłego, nawilżającego kremu na dzień z SPF, Avon Anew Reversalist Day Renewal Cream to dobry wybór, a jeszcze lepszy wybór, dopóki cena pozostaje na poziomie 19,99$.

Czy używałeś Avon Anew Odnawiający krem na dzień? Zostaw swoją recenzję poniżej!

Pytania i odpowiedzi użytkowników

Pytania i odpowiedzi użytkowników

Q: Mam suchą i trądzikową skórę z wieloma ciemnymi plamami, więc plz sugerują mi krem na dzień dla tego, i mam 30+ ... -Sabita

Przez Rachel Vrabel

Karolina Lichocka

Redakcja healthpotion.pl

kontakt@healthpotion.pl