Alba Botanica Even Advanced Sea Plus Renewal Night Cream Review

Alba Botanica Even Advanced Sea Plus Renewal Night Cream Review

Alba Botanica Nawet Zaawansowane Morze Plus Odnawiający Krem Na Noc Przegląd

Podoba mi się uroczy marketing kremu na noc Alba Botanica Even Advanced Sea Plus Renewal. Nazywają go "preferowanym wyborem do noszenia wieczorem" i mówią, że działa na nocną zmianę, podczas gdy Ty łapiesz swoje z-z-z-z's. Ale pomijając marketing, co robi Alba Botanica Even Advanced Sea Plus Renewal Night Cream? Jest to krem nawilżający na noc, który rozjaśnia ciemne plamy i sprawia, że budzisz się z jasną, wyrównaną kolorystycznie skórą.

Mimo negatywnych recenzji (kilka z nich dotyczy zapachu proszku do prania), większość opinii na temat kremu na noc Alba Botanica Even Advanced Sea Plus Renewal, które przeczytaliśmy, jest bardzo przychylna, więc uważamy, że zdecydowanie warto się mu przyjrzeć.

Alba Botanica Even Advanced Sea Plus Renewal Night Cream Składniki i ich działanie

Podstawowym składnikiem jest kompleks morski wzbogacony o DMAE, który stymuluje regenerację komórek skóry, dzięki czemu Twoja skóra zawsze wygląda na odświeżoną, nową i zdrową. Ciągła odnowa jest ważnym elementem rozjaśniania ciemnych plam i przebarwień na skórze. Kwas tioktynowy to silny przeciwutleniacz, który zwalcza starzenie się skóry spowodowane szkodliwym działaniem środowiska. Jeśli dodasz do tego wiele wspaniałych składników nawilżających, wzmacniających barierę wilgoci oraz przeciwutleniaczy pochodzenia roślinnego, ten krem na noc Alba Botanica Even Advanced Sea Plus Renewal Night Cream może faktycznie mieć coś w sobie.

Jest to krem na noc, więc zalecane jest stosowanie go na noc przed snem, ale wiele osób używa kremu na noc Alba Botanica Even Advanced Sea Plus Renewal również w ciągu dnia. Upewnij się tylko, że stosujesz go z filtrem przeciwsłonecznym lub podkładem z SPF.

Alba Botanica Even Advanced Sea Plus Renewal Night Cream Plus Plus i minusy

Zalety kremu na noc Alba Botanica Even Advanced Sea Plus Renewal Night Cream

    Jest bogaty w składniki przeciwstarzeniowe. Jest w przystępnej cenie. Istnieje mnóstwo opinii na temat kremu na noc Alba Botanica Even Advanced Sea Plus Renewal Night Cream, w których zadowoleni klienci chwalą sobie ten produkt.

Wady Alba Botanica Even Advanced Sea Plus Renewal Night Cream

    Opakowanie słoika oznacza, że składniki botaniczne i odżywcze nie pozostaną skuteczne przez długi czas, ponieważ ulegają rozkładowi w obecności światła i powietrza. Negatywne recenzje, które widzieliśmy, dotyczyły głównie zapachu "proszku do prania".

Gdzie kupić

Możesz kupić Alba Botanica Even Advanced Sea Plus Renewal Night Cream online na stronie Alba Botanica lub w jednym z kilku innych sklepów internetowych z kosmetykami. 2 uncji słoik kosztuje 16,99 dolarów.

Wnioski

Ze wszystkimi pozytywnymi opiniami w połączeniu z przystępną ceną, zdecydowanie polecam, aby dać Alba Botanica Nawet Advanced Sea Plus Renewal Night Cream spróbować. Nie polegaj jednak na nim w kwestii antyoksydantów, których potrzebujesz, ponieważ nie wystarczą one na długo.

Czy stosowałeś już Alba Botanica Even Advanced Sea Plus Renewal Night Cream? Zostaw swoją recenzję poniżej!

Pytania i odpowiedzi użytkowników

Pytania i odpowiedzi użytkowników

Nie udzielono odpowiedzi na żadne pytanie z tego artykułu.

Przez Rachel Vrabel

Karolina Lichocka

Redakcja healthpotion.pl

kontakt@healthpotion.pl