3 tusze do rzęs, które działają cudownie na moich niewidocznych rzęsach

3 tusze do rzęs, które działają cudownie na moich niewidocznych rzęsach

Biorąc pod uwagę, jak bardzo lubię mieć długie, bujne rzęsy Twiggy, uważam, że moje są dość uparte. Szczyty są trudne do podwinięcia (jak próba podwinięcia siana), a dna praktycznie nie istnieją. Dlatego też mam cholernie wysokie standardy dotyczące tuszu do rzęs - moim ulubionym jest Wodoodporny tusz do rzęs Lancôme Définicils High Definition. Définicils zajmuje nawet pierwsze miejsce w rankingu Waterproof Mascara Rank & Style, który wykorzystuje inteligentny algorytm do obliczania najlepszych produktów.

Ale jest problem: mam gust Veuve'a Cliquota, ale mój budżet jest bardziej kalifornijski niż Spumante. Irytujące jest wydawanie 27,50 dolarów co dwa do trzech miesięcy (co jest konieczne, aby uniknąć gromadzenia się bakterii), więc szukałem tańszych alternatyw, które były równie dobre.

Użyłem Définicilów jako punktu odniesienia, w którym oceniałem moje pozostałe produkty. Po wielu akcjach z włosia, znalazłem trzy najlepsze sandacze w aptekach, które teraz są w pełnej rotacji.

Po pierwsze: Dlaczego Lancôme Définicils jest tak niesamowite.

Lancome Definicils Waterproof Mascara

To, co obiecuje: Ten ikoniczny, wielokrotnie nagradzany tusz do rzęs tworzy ultra długie, idealnie podkreślone i rozdzielone rzęsy (zero nóg tarantuli!). Starannie dobrane polimery pokrywają każdą rzęsę od nasady aż po końce, pomagając wydłużyć i obrysować każdą z nich, aby uzyskać niezrównaną definicję. Ten najlepiej sprzedający się tusz do rzęs w szczoteczce ma specjalnie wyprofilowane włosie, które utrzymuje idealną ilość produktu do stopniowej, równomiernej aplikacji za każdym razem.

Moje ujęcie: Moje rzęsy wyglądały zauważalnie dłużej, do tego stopnia, że zapytano mnie, czy mam przedłużone rzęsy. Nie klepała się ani nie złuszczała - nawet pod dolnymi rzęsami, co zwykle ma miejsce podczas nakładania tuszu do rzęs (zwłaszcza latem). Włosy na szczoteczce ułatwiają pokrycie każdej z ostatnich rzęs, w tym dziecka, które ledwo co znalazło się na dolnej linii rzęs (mój problematyczny obszar), bez konieczności stosowania zbyt dużej ilości produktu. Nie biegała, nawet po dniu spędzonym na nauce jogi, a następnie na własnym treningu.

W sprawie budżetu? Wypróbuj te wodoodporne maskarady w aptece.

Flower Zoom-In Ultimate Mascara

Do, co obiecuje: Ten tusz do rzęs z linii makijażu Drew Barrymore twierdzi, że przekształca rzęsy z delikatnych w pełne, tworząc dodatkową definicję i dramatyczną długość. Zawiera D-pantenol stymulujący wzrost i wosk ryżowy zapewniający kolor, który nie rozmazuje się. Linia oferuje regulację objętości i długości za pomocą unikalnej regulowanej szczoteczki, która obraca się w trzy różne kształty: Pierwsze ustawienie wydłuża rzęsy, drugie dodaje im objętości, a trzecie podkręca i podnosi rzęsy. Fantazja!

Mój werdykt: Regulowana szczoteczka dała mi pełną kontrolę (i była łatwa w aplikacji) nad dostosowaniem zarówno objętości jak i długości moich rzęs. Wielozadaniowość we mnie uwielbiała, że mogę robić bardziej naturalny wygląd w ciągu dnia, ale wybierać dramaturgię na randkę. Czułam, że moje rzęsy zdecydowanie wyglądają na dłuższe, pełniejsze, bardziej wyraziste, a nawet sprawiły, że moje oczy wyglądają na bardziej otwarte i przebudzone pomimo mojego alarmu przebudzenia o 5 rano.

L'Oréal Paryż Obszerny Raj z rzęsami

To, co obiecuje: Podaruj swoim rzęsom rajskie wakacje z najnowszą cechą linii: nową, gładką formułę zwiększającą objętość, długość i bogatszy pigment. Wykorzystuje również miękką, falistą szczoteczkę z 200+ włosiem, która tworzy pierzastą, miękką i wyjątkowo pełną grzywkę.

Mój werdykt: Nosiłem to w dniu plażowym, gdzie zacząłem od zajęć jogi, a następnie kopałem w piasku (i mglistej wilgoci). Szczotka naprawdę wydawała się chwytać każdą rzęsę, przez co moje rzęsy wyglądały na dłuższe, ciemniejsze i super pełne. Moje rzęsy były miękkie i łatwe do nałożenia bez zbędnego łuszczenia się i zbrylania.

Rimmel London Scandaleyes Retroglam Waterproof Mascara

Do, co obiecuje: Odważne, szerokookie, fałszywe rzęsy w jednym prostym pociągnięciu, które pokrywa każdą pojedynczą rzęsę. Ekskluzywna, szklana szczoteczka do tuszu do rzęs w kształcie sześciokąta nadaje rzęsom wyrazistą objętość, nie pozostawiając kępek.

Moje ujęcie: Próbowałam tego w dniu, w którym przechodziłam z lekcji Pilatesa prosto na spotkanie bez czasu na ponowne nałożenie makijażu do oczu. Podobał mi się kształt pędzla - naprawdę czułam, że jednocześnie podkręca mi rzęsy, dodając im objętości i długości. Zdecydowanie sprawiła, że moje oczy wyglądały na większe, a rzęsy na dłuższe i bardziej, bardziej pełne!

Monika Gawlik

Redakcja healthpotion.pl

kontakt@healthpotion.pl