Clean & Clear Morning Burst Hydrating Gel Moisturizer Review

Clean & Clear Morning Burst Hydrating Gel Moisturizer Review

Clean & Clear Morning Burst Hydrating Gel Moisturizer Przegląd

Na WomensBlogTalk.com nie stosujemy dyskryminacji. Recenzujemy wszystkie produkty do pielęgnacji skóry, od tych z najwyższej półki po najtańsze kremy z drogerii, jakie uda nam się znaleźć. Dzięki temu nauczyłyśmy się, że nie zawsze można oceniać produkt po jego cenie i że nie zawsze dostajemy to, za co płacimy. Niektóre z najbardziej dobrze sformułowanych produktów są na niskim końcu skali cenowej, tak jak niektóre z najdroższych kremów są gówno warte.

To, o czym dziś mówimy to Clean & Clear Morning Burst Hydrating Gel Moisturizer. Oczywiście, jest to produkt drogeryjny. Jest on dostępny w Target, Walmart, CVS, you name it. Twierdzenie jest, że jest to bardzo lekki krem nawilżający, który jest bezolejowy, nietłusty i zapewnia odpowiednią ilość nawilżenia dla czystego, odświeżonego uczucia przez cały dzień. Jest częścią kolekcji "Morning Burst", która zapewnia lekkie, orzeźwiające uczucie na skórze przez cały dzień, każdego dnia.

Clean & Clear Morning Burst Hydrating Gel Moisturizer - składniki i ich działanie

Beztłuszczowy żel nawilżający Clean & Clear Morning Burst Hydrating Gel Moisturizer to żel na bazie wody, który uzupełnia poziom nawilżenia Twojej skóry, a nie olejków. Odświeżające właściwości ekstraktu z ogórka i zielonego mango pomagają odmłodzić Twoją skórę oraz zapewniają jej ochronę antyoksydacyjną przed szkodliwym działaniem czynników środowiskowych. Nawilżenie zapewnia Dimethicone, który nadaje Clean & Clear Morning Burst Hydrating Gel Moisturizer gładką, jedwabistą konsystencję.

Jeśli rano nałożysz Clean & Clear Morning Burst Hydrating Gel Moisturizer na czystą skórę, pozostanie ona miękka i elastyczna przez cały dzień, bez nadmiaru sebum i uczucia ciężkości.

Zalety i wady nawilżającego żelu Clean & Clear Morning Burst Hydrating Gel Moisturizer

Uważamy, że pomocne jest przeanalizowanie dobrych i złych aspektów każdego z produktów, którym się przyglądamy. To sposób na upewnienie się, że wzięłyśmy pod uwagę wszystkie aspekty, zanim dojdziemy do ostatecznych wniosków.

Zalety Clean & Clear Morning Burst Hydrating Gel Moisturizer

    Jest w bardzo przystępnej cenie. Zapewnia bezolejowe nawilżenie. Istnieje mnóstwo pozytywnych recenzji Clean & Clear Morning Burst Hydrating Gel Moisturizer od klientów, którzy uważają, że zapewnia on odpowiednią ilość nawilżenia dla ich tłustej lub trądzikowej skóry. Nie zawiera alkoholu, który może być wysuszający i szkodliwy dla skóry.

Wady nawilżającego żelu Clean & Clear Morning Burst Hydrating Gel Moisturizer

    Nie zawiera zbyt wielu składników przeciwstarzeniowych. Zawiera dużo substancji zapachowych.

Gdzie kupić

Nawilżający żel do twarzy Clean & Clear Morning Burst możesz kupić niemal wszędzie. Szukaj w każdym sklepie, takim jak CVS, Walgreens, Walmart, Target. Można również uzyskać go online, więc być patrząc na tych dodatków na możliwości. 3 uncji rura sprzedaje w dowolnym miejscu między $ 5.50 i $ 7.

Wniosek

Podobnie jak większość produktów Clean & Clear, ten jest sprzedawany w kierunku nastolatków, ale może być używany przez każdego, kto szuka lekkiego nawilżacza, który nie będzie zatykać porów. I chociaż zauważyliśmy, że kilku klientów miało mniej niż gwiezdne doświadczenia, przytłaczająca większość klientów absolutnie kocha Clean & Clear Morning Burst Hydrating Gel Moisturizer. Nie zdobędzie on żadnych nagród za technologiczne osiągnięcia w dziedzinie pielęgnacji przeciwstarzeniowej, ale jeśli chodzi o tani, lekki krem nawilżający, to jest to dobry wybór.

Czy używałaś już nawilżającego żelu Clean & Clear Morning Burst? Zostaw swoją recenzję poniżej!

Pytania i odpowiedzi użytkowników

Pytania i odpowiedzi użytkowników

Nie udzielono odpowiedzi na żadne pytanie z tego artykułu.

Przez Rachel Vrabel

Monika Gawlik

Redakcja healthpotion.pl

kontakt@healthpotion.pl