Lumare Skin Anti Aging Serum - Czy Christie Brinkley naprawdę go używa?

Lumare Skin Anti Aging Serum - Czy Christie Brinkley naprawdę go używa?

 

Uwielbiam odkrywać nowe kremy na zmarszczki, w rzeczywistości przeszukuję internet w nadziei na znalezienie kolejnego "cudownego kremu", aby móc napisać recenzję tego produktu. Co może być lepszego niż krem na zmarszczki, który działa lepiej niż botoks i zabiera 10 lat z twojej twarzy?

A czyja twarz jest bardziej przyciągana przez społeczeństwo, niż nasza własna amerykańska piękność, Christie Brinkley? W wieku 61 lat wygląda fantastycznie! Jaki jest jej sekret?!

A skoro mowa o słodkiej ofercie - co może być lepszego niż DARMOWA PRÓBA tego cudu w butelce, którego, jak twierdzi ENews, używa?

Ale czy Lumare jest naprawdę darmowe i czy Christie Brinkley naprawdę odbiła się od dna po rozwodzie i odjęła sobie lat stosując Lumare Skin Anti Aging Serum? Czy naprawdę pomyliła się z siostrą bliźniaczką swojej 16-letniej córki, Sailor, używając tego produktu?

Zbadajmy tę sprawę dokładniej. Wierzę w cuda, ale czasami, jeśli twierdzenia wydają się zbyt piękne, aby mogły być prawdziwe, należy przyjrzeć się im bliżej!

Nagłówek jest co najmniej kuszący, a zdjęcia przed i po pokazują Christie z łagodniejszymi rysami (łatwo jest wprowadzić w błąd stosując różne oświetlenie na zdjęciach).

Lumare Skin Anti Aging Serum twierdzi w artykule "E News", że po rozwodzie Christie, jej skóra potrzebowała ożywienia (fałszywy artykuł przy okazji i dostrzegalny przez zamaskowany adres URL, który wygląda jak artykuł E News).

Miała opracowane worki pod oczami, kurze łapki i linie śmiechu. Artykuł twierdzi, że dermatolog Christie zalecił jej stosowanie Lumare Skin Anti Aging Serum i "tego dnia twarz Christie zmieniła się na zawsze".

Artykuł cytuje Christie jako mówiącą: "Nie mogłam uwierzyć, jak szybko zauważyłam efekty. W ciągu tygodnia, miałem już zauważyłem różnicę, która prawie doprowadziła mnie do łez" - Christie

Czy Christie Brinkley naprawdę zmieniła się dzięki stosowaniu serum przeciwstarzeniowego Lumare Skin?

Nienawidzę być nosicielem prawdy, ale bardzo wątpię, aby Christie używała Lumare Skin Anti Aging Serum, ale niezła próba zdzierców! Ma wspaniałe geny i pieniądze, aby korzystać z produktów najwyższej jakości, a spójrzmy prawdzie w oczy - większość celebrytów w końcu poddaje się niewielkim operacjom plastycznym. Powiem jednak, że Christie wykonała świetną robotę dbając o siebie i nie pozwalając, aby operacje plastyczne zmieniły jej ogólny wygląd, więc brawa dla tej pięknej kobiety!

Rzeczywistość darmowej próby Lumare Skin Anti Aging Serum

Od lat widzę te wprowadzające w błąd artykuły! Oferty bezpłatnych prób takich jak Lumare Skin Anti Aging Serum zmieniają się z biegiem czasu - zmieniają się gwiazdy, zmieniają się nazwy kremów, ale niezwykłe roszczenia i oferty bezpłatnych prób pozostają takie same.

Nie wstydzę się etykietować żadnych i wszystkich takich wprowadzających w błąd reklam jako "oszustw związanych z kremami przeciwzmarszczkowymi" i niestety ludzie nabierają się na te oszustwa na lewo i prawo.

Zapisują się na "bezpłatną próbę" i są zobowiązani do wprowadzenia numeru karty kredytowej, aby zapłacić za minimalną wysyłkę i uchwyt $5.95, i nieświadomie zgadzają się na "warunki", że nie można znaleźć, aby zapisać swoje życie!

A potem zaczynają odczuwać trudną rzeczywistość, kiedy otrzymują wyciąg z karty kredytowej i widzą powtarzającą się co miesiąc opłatę w wysokości 98,71$ za Lumare Skin Anti Aging Serum. Nie mogą uwierzyć, że "darmowy okres próbny", na który się zapisali, nie był w rzeczywistości darmowym okresem próbnym, ale programem automatycznego wysyłania i automatycznego rebillowania, w ramach którego będą otrzymywać Lumare Skin Anti Aging Serum co miesiąc od teraz, aż do momentu, kiedy będą mogli przejść przez ogromne przeszkody, jakie trzeba pokonać, aby faktycznie anulować swoje stałe zamówienie.

Lumare Anti Aging Skin Serum Free Trial Terms & Conditions

Jeśli przyjrzysz się uważnie stronie sprzedaży Lumare Skin Anti Aging Serum free trial sign up (lub większości stron sprzedaży free trial w tej sprawie), to jest to, co znajdziesz pod ich Terms & Conditions (skopiowałem i wkleiłem ze strony internetowej Lumare, ale naprawdę musiałem się rozejrzeć zanim to znalazłem).

I proszę zauważyć literówki (pogrubione) - widzę literówki konsekwentnie na tych darmowych próbnych oszustwach, ponieważ większość z nich pochodzi z krajów Ameryki Południowej, gdzie angielski nie jest ich pierwszym językiem. Literówki nie zawsze są rażące, ale zazwyczaj są tam obecne i powinny stanowić CZERWONĄ FLAGĘ.

Lumare Skin 14 Days Trial Offer Terms and Conditions:

Prosimy o poświęcenie kilku minut na zapoznanie się z poniższymi informacjami, ponieważ po zakupie Oferty Próbnej Lumare Skin automatycznie akceptują Państwo poniższe warunki. Jesteśmy przekonani, że przekonają się Państwo o korzyściach płynących ze stosowania produktu Lumare Skin w ciągu 14-dniowego okresu próbnego. Podejmują Państwo kolejny krok w kierunku bardziej pewnej siebie osoby! Po zapisaniu się do programu próbnego, karta kredytowa zostanie obciążona jednorazową opłatą manipulacyjną w wysokości . Jeśli skontaktują się Państwo z obsługą klienta w celu zakończenia udziału w programie próbnym w ciągu 14 dni od daty zapisania się do programu, nie otrzymają Państwo żadnego dodatkowego produktu i nie zostaną Państwo obciążeni żadnymi innymi kosztami. Data rejestracji to data złożenia zamówienia na produkt próbny. Wszystkie zamówienia są wysyłane w ciągu dwóch dni roboczych.

Jeśli nie anulujesz zamówienia w ciągu 14 dni od daty zakupu próbnego, obciążymy Twoją kartę pełnym kosztem produktu w wysokości 98,71$ i zapiszemy Cię do naszego programu automatycznej wysyłki, w ramach którego będziesz otrzymywać co miesiąc świeżą dostawę produktu, a następnie co 30 dni obciążymy Twoją kartę kwotą 98,71$. Z programu automatycznej wysyłki można zrezygnować w dowolnym momencie, kontaktując się z działem obsługi klienta pod adresem lub [email protected], 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Lumare Skin Anti Aging Serum Wnioski

Lumare Skin Anti Aging Serum to najnowsze oszustwo kremu na zmarszczki, które widziałem w obiegu i osobiście unikałbym go jak plagi. Lumare używa mylących i fałszywych artykułów informacyjnych do cytowania celebrytów, takich jak Christie Brinkley, Katie Courig i Ellen Degeneres, którzy nie używają tych produktów w prawdziwym życiu, a jeśli chodzi o produkty, nie uznałbym ich za nic specjalnego. Chciałbym rozważyć 99% z nich jest średnia nawilżacze bez krawędzi tnących składników zawartych w mieszaninie.

Widziałem te reklamy krążące od lat i mogę zidentyfikować je łatwo, jednak przeciętny konsument może nie. Mam nadzieję, że znalazłeś ten artykuł, ponieważ byłeś ciekawy produktu i robisz badania przed zakupem.

Jeśli jednak znalazłeś się tutaj, ponieważ nieświadomie zapisałeś się na darmową wersję próbną, a teraz jesteś wkurzony po znalezieniu opłat na swojej karcie kredytowej, oto co powinieneś zrobić:

  • Skontaktuj się natychmiast z Lumare i anuluj swój proces. Email opublikowany w regulaminie to: [email protected] lub zadzwoń pod numer (8-8-8)263-6216 lub 1-844-650-6010. Nie pozwól im naciskać, zażądaj rozmowy z przełożonym, jeśli dadzą Ci obejść (co zrobią). Zapytaj ich, czy zwrócą Ci pieniądze, jeśli zwrócisz niewykorzystaną część. Czasami będą, ale często nadal będą pobierać opłatę za zarybianie w przybliżeniu połowę kosztów produktu. Jeśli nie możesz się z nimi skontaktować (typowe dla tego typu oszustw, tzn. złe e-maile, złe numery telefonów), być może będziesz musiał udać się do swojego banku i zakwestionować opłaty i/lub całkowicie anulować kartę kredytową lub debetową. Walcz: Możesz złożyć skargę do BBB online lub zadzwonić do nich, jeśli jesteś niezadowolony z wyników ich polityki zwrotów w Twoim przypadku.

Więcej informacji na stronie: http://kosmetykisklepguinot.pl

Agnieszka Wójtowicz

Redakcja healthpotion.pl

kontakt@healthpotion.pl