Yes To Blueberries Age Refresh Daily Repairing Moisturizer Review

Yes To Blueberries Age Refresh Daily Repairing Moisturizer Review

Yes To Blueberries Age Refresh Daily Repairing Moisturizer - przegląd produktów

Być może najważniejszym produktem w Twoim arsenale pielęgnacyjnym jest codzienny krem nawilżający. To podstawa. Rdzeń. Stanowi fundament dla wszystkich dodatków, których możesz używać. A może nawet nie stosujesz żadnych dodatków. Może to właśnie ten jeden produkt i tylko ten jeden produkt. Dlatego dziś zastanawiamy się, czy Yes To Blueberries Age Refresh Daily Repairing Moisturizer zasługuje na miano tego jedynego.

Yes To Blueberries Age Refresh Daily Repairing Moisturizer jest produkowany przez markę Yes To, która obejmuje produkty w liniach Yes To Carrots, Yes To Cucumbers, Yes to Blueberries, i więcej produktów. Jak można się domyślić, mają naturalne produkty pochylanie i prawdopodobnie widziałeś je popping up w Ulta, a może nawet twój sklep spożywczy.

Yes To Blueberries Age Refresh Daily Repairing Moisturizer to obietnica poprawy elastyczności skóry, która stanie się bardziej miękka i gładka. W rzeczywistości, w badaniu trwającym 28 dni:

    81% uczestników zauważyło gładszą skórę. 76% zauważyło, że skóra jest bardziej miękka. 76% stwierdziło poprawę elastyczności.

Zajrzyjmy więc do środka.

Yes To Blueberries Age Refresh Daily Repairing Moisturizer - składniki i ich działanie

W składzie Yes To Blueberries Age Refresh Daily Repairing Moisturizer znajdują się oczywiście jagody. Są one bogate w antyoksydanty, takie jak witamina C, które pomagają zwalczać uszkodzenia spowodowane przez wolne rodniki powstałe w wyniku ekspozycji na środowisko.

Inne substancje czynne obejmują:

    Cotton Thistle, który nawilża i zwiększa produkcję kolagenu Aloes, który łagodzi i nawilża, pomagając leczyć uszkodzoną skórę. Oliwa z oliwek zawierająca kwas oleinowy i skwalen, które naprawiają komórki skóry i wzmacniają ochronną barierę wilgoci.

Yes To Blueberries Age Refresh Daily Repairing Moisturizer Plusy i minusy

Zalety Yes To Blueberries Age Refresh Daily Repairing Moisturizer

    Jest w rozsądnej cenie. Zawiera szereg naturalnych składników przeciwstarzeniowych. Większość recenzji Yes To Blueberries Age Refresh Daily Repairing Moisturizer, które widziałam, jest przychylna, ze szczególnym uwzględnieniem faktów, że nie podrażnia skóry, nawilża bez przetłuszczania i pięknie pachnie. Opakowanie z pompką pozwoli zachować skuteczność składników przez długi czas.

Wady Yes To Blueberries Age Refresh Daily Repairing Moisturizer

    Niektórzy recenzenci twierdzą, że jest gęsty i nie wchłania się dobrze.

Gdzie kupić

Staje się, że można kupić Yes To Blueberries Age Refresh Daily Repairing Moisturizer prawie wszędzie. Jest w Ulta. To jest w Walgreens. Jest nawet w niektórych sklepach spożywczych. Można również oczywiście kupić go online, jeśli wolisz. 1,7 uncji dozownik pompy kosztuje 17,99 dolarów.

Wniosek

Dla każdego, kto szuka jednego produktu, który sprawia, że ich skóra gładka, spokojna, nawilżona i chronione (choć nie od słońca, więc upewnij się, że SPF, jak również), Tak To Blueberries Age Refresh Daily Repairing Moisturizer jest dobrym wyborem dla pieniędzy.

Czy używałeś Yes To Blueberries Age Refresh Daily Repairing Moisturizer? Zostaw swoją recenzję poniżej!

Pytania i odpowiedzi użytkowników

Pytania i odpowiedzi użytkowników

Nie udzielono odpowiedzi na żadne pytanie dotyczące tego artykułu.

Przez Rachel Vrabel

Monika Gawlik

Redakcja healthpotion.pl

kontakt@healthpotion.pl