Recenzja ReTrieve Cream - Jak silny jest?

Recenzja ReTrieve Cream - Jak silny jest?

Krem ReTrieve jest przeznaczony dla osób z suchą i zniszczoną słońcem skórą. Jego głównym składnikiem jest kwasowa forma witaminy A, która pomaga przywrócić młody wygląd skóry poprzez odbudowę zewnętrznej warstwy skóry twarzy.

Jak działa ReTrieve Cream

Głównym składnikiem ReTrieve Cream jest tretinoina, która jest kwasową formą witaminy A i jest dostępna wyłącznie na receptę.

Działa na skórę, pomagając regulować wzrost i regenerację zewnętrznej warstwy skóry u tych, którzy mają suchą lub uszkodzoną przez słońce skórę. Nie jest przeznaczony do stosowania jako codzienny krem, a jedynie do stosowania przez kilka dni w tym samym czasie.

Przeczytaj więcej o tym, jak działa retinol, aby pomóc Ci wyglądać młodziej.

Składniki Retrieve Cream

Retrieve Cream zawiera następujące składniki wraz z tretinoiną; alkohol cetylowy, palmitynian izopropylu, stearynian glicerolu, stearynian sorbitanu, polisorbat, edetynian disodu, octan tokoferylu, palmitynian retinylu, hydroksybenzoesany metylu i propylu, diazolidynylomocznik, glikol propylenowy i woda.

Zalety kremu ReTrieve

    Pomaga usunąć uszkodzenia poprzez zrzucenie skóry i wspomaga obrót komórkowy Istnieje strona w Internecie wyjaśnił o produkcie i jego skutki uboczne dokładnie Używasz tylko niewielką ilość dziennie

Wady ReTrieve Cream

    Istnieje wiele skutków ubocznych związanych z ReTrieve Cream, w tym skrajnej wrażliwości na słońce i łuszczenie się skóry Nie każdy może korzystać z tego produktu ze względu na jego siłę Można go kupić tylko na receptę Nie jest zalecany dla skóry wrażliwej

Gdzie kupić krem ReTrieve

ReTrieve Cream może być zakupiony tylko przez lekarza lub online na receptę.

Rekomendacja i alternatywa

ReTrieve Cream wydaje się być bardzo silnym produktem i pomoże Ci, jeśli masz bardzo suchą lub uszkodzoną przez słońce skórę.

Nie było żadnych danych na temat jakichkolwiek badań klinicznych przeprowadzonych na ReTrieve Cream, choć należy założyć, że zostały przeprowadzone badania, jeśli można kupić ten produkt tylko na receptę.

Istnieje wiele skutków ubocznych i wiele ostrzeżeń, jeśli używasz tego produktu, co powoduje, że wiele osób nie może korzystać z ReTrieve Cream, takich jak sucha łuszcząca się skóra, zaczerwienienie, wysypki, swędzenie i wrażliwość na słońce.

Jeśli ten krem został Ci przepisany przez lekarza, przeczytaj uważnie wszystkie informacje na jego temat, zanim zastosujesz go na skórę. Przez pierwsze kilka dni należy stosować go oszczędnie, a następnie, gdy skóra przyzwyczai się do niego, można go pozostawić na dłużej.

Alternatywą dla kremu ReTrieve może być Beautycounter Overnight Resurfacing Peel, który zawiera kwas glikolowy. Świetnie radzi sobie z odnawianiem skóry w bardziej delikatny sposób, jeśli nie tolerujesz kremu ReTrieve.

Czy stosowałeś krem ReTrieve? Zostaw swoją recenzję poniżej!

Jak kobiety znalazły tę recenzję:

i Retrieve krem, i Retrieve krem opinie, i ile jest retin krem recepty, i ReTrieve Cream recenzję

Pytania i odpowiedzi użytkowników

Pytania i odpowiedzi użytkowników

Q: Czy retin A jest taki sam jak Odzyskać krem. Który jest bezpieczniejszy w użyciu. Giulia Locampo

P: Używam kremu Retrieve 0,05% od 8 miesięcy, odkąd przeprowadziłam się do Sydney ze Stanów, gdzie zawsze używałam retinoli do pielęgnacji przeciwstarzeniowej. Nie zauważyłam żadnej różnicy w wyglądzie mojej skóry.Żadnego mrowienia, żadnego złuszczania czy peelingu.Mam lekką hiper-pigmentację po lewej stronie twarzy, bez zmian.Pomyślałam, że może miałam "złą partię" (może nie była przechowywana we właściwej temperaturze), więc kazałam mojemu doktorowi dać mi nową receptę i kupiłam produkt w innej aptece.To było kilka miesięcy temu, takie same wyniki.Czy jest jakiś powód, dla którego nie mam takich samych wyników? Dziękuję za twój czas. -jEANNIE

P: Czy po zastosowaniu Retrieve można nałożyć na niego normalny krem lub serum do twarzy? Barbara

P: Czy krem Retrieve jest taki sam jak Retin A. Jak można je porównać? Julia

P: Mam 26 lat, mam problemy z piegami, mam suchą skórę. czy powinnam używać kremu Retrieve? Faiza

By Rachel Vrabel

Agnieszka Wójtowicz

Redakcja healthpotion.pl

kontakt@healthpotion.pl