Natural Advantage od Jane Seymour - Czy to działa?

Natural Advantage od Jane Seymour - Czy to działa?

 

Jane Seymour zaprzestała stosowania swojej linii Natural Advantage Skincare Line, jednak ma zupełnie nową linię, którą popiera o nazwie "Crepe Erase", która celuje w krepującą się skórę na szyi, klatce piersiowej, ramionach, nogach i twarzy!

Zamówiłam pakiet za 59,95$, który składa się z 5 części oraz darmowego prezentu (serum pod oczy).

Sprawdź moją recenzję Crepe Erase po użyciu go przez 2 tygodnie (zawiera moje zdjęcia przed i po)! Rezultaty są BARDZO zauważalne!

Jane Seymour Natural Advantage

Celebrytka Jane Seymour promuje linię kosmetyków do pielęgnacji skóry o nazwie Natural Advantage. Ten system pielęgnacji skóry jest wynikiem współpracy pomiędzy angielską pięknością Seymour i dermatologiem dr Patricią Farris.

W skład systemu Natural Advantage wchodzi preparat oczyszczający, krem na dzień z filtrem SPF 15 oraz krem na noc. Obecnie wprowadzane są również nowe produkty. Jane Seymour to piękna kobieta, której cery można pozazdrościć, zwłaszcza, że jest już po sześćdziesiątce.

Czy stosując jej system pielęgnacji skóry mamy gwarancję, że nasza skóra będzie piękna jak jej?

Jane Seymour Natural Advantage - jej składniki i sposób działania

Istnieje oficjalna strona internetowa Natural Advantage, która jest przyjazna dla użytkownika i promuje ten system pielęgnacji skóry. Użytkownicy są poinformowani, że jest to system i będziesz miał lepsze wyniki, jeśli praktykujesz codzienny reżim, który obejmuje wszystkie trzy produkty.

Oczyszczacz ma być stosowany na dzień i na noc, i, oczywiście, krem na dzień ma być stosowany rano i krem na noc w nocy. Strona mówi, że zaczniesz widzieć wyniki w ciągu zaledwie tygodnia.

Strona nie daje nam wiele informacji na temat składników, ale koncentruje się na jednym składniku i zastosowanej technologii. Głównym składnikiem aktywnym w Natural Advantage jest Retinol, napompowana wersja witaminy A.

Retinol został włączony do wielu formuł pielęgnacyjnych i udowodniono klinicznie, że poprawia zdrowie skóry. Retinol to jednak miecz obosieczny. Jest to wypróbowany i prawdziwy składnik, który zwiększa produkcję kolagenu i zwalcza wczesne oznaki starzenia.

Z drugiej strony, zbyt duża ilość retinolu może być drażniąca i wysuszać skórę. Ważne jest, aby postępować zgodnie z instrukcjami dokładnie, gdy używasz produktu do pielęgnacji skóry, który zawiera retinol.

Inny nacisk na stronie internetowej jest na to, co nazywają MicroSponge systemu dostarczania. To pozwala retinol być czasowo zwolniony. Krem na noc ma najwięcej retinolu w swojej formule, więc będzie on wchłaniany do skóry podczas snu.

Istnieje 60-dniowa gwarancja satysfakcji.

Gdzie można kupić Natural Advantage

Naturalny system Advantage jest dostępny do nabycia na stronie internetowej i obejmuje trzy główne składniki plus trzy produkty bonusowe: anti-aging peel, leczenie szyi i krem pod oczy. Cena za to wszystko jest tylko 29,95 dolarów i masz bezpłatną wysyłkę. Brzmi zbyt dobrze, aby mogło być prawdziwe?

Cóż, należy pamiętać, że każda osoba, która dokonuje zakupu jest zapisana do programu Natural Advantage auto-ship, auto-rebill. Nie można zamawiać poszczególnych produktów na stronie internetowej. Można je zamówić przez telefon, ale ceny są znacznie wyższe.

Pojedyncze produkty są dostępne na niektórych stronach, takich jak eBay, ale ceny są wyższe i nie ma gwarancji świeżości.

Zalety Natural Advantage

  • Zawiera retinol, sprawdzony składnik do pielęgnacji skóry, który już od jakiegoś czasu jest dostępny. 60-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy. Bezpieczna strona internetowa

Wady Natural Advantage

  • Każde zamówienie na stronie internetowej zapisuje się do programu automatycznej wysyłki i automatycznego obciążenia rachunku Zawiera retinol, który może być drażniący dla niektórych skóry, jeśli nie jest stosowany oszczędnie Brak klinicznych dowodów na skuteczność produktu pod warunkiem

Wnioski i zalecenia

Podziwiamy Jane Seymour, ale nie jesteśmy wielkimi fanami jej systemu pielęgnacji skóry. Retinol jest jedynym składnikiem aktywnym wyjaśnione i zbyt wiele ekspozycji na retinol może powodować podrażnienia skóry.

Nie jesteśmy również zadowoleni z tego, że nie masz wyboru, ale musisz być w programie auto-ship, jeśli zamówisz na stronie internetowej. Nasza rada: wybierz produkt, który zawiera również bardziej aktualne składniki aktywne i nie daj się złapać w Natural Advantage auto-ship program, gdzie będzie wysyłane i rozliczane za produkt miesięcznie, czy chcesz, czy nie.

Jane Seymour zaprzestała stosowania linii Natural Advantage

Aktualizacja* Jane Seymour najwyraźniej wycofała się z biznesu. Nie mogę już znaleźć jej strony internetowej, a jedyne produkty na sprzedaż, jakie mogę znaleźć, są na ebayu, a ja nigdy nie polecam kupowania kosmetyków do pielęgnacji skóry na ebayu, ponieważ prawdopodobnie jest to naprawdę stary produkt i już nie jest dobry. Więcej informacji na stronie: http://kosmetykisklepguinot.pl

Agnieszka Wójtowicz

Redakcja healthpotion.pl

kontakt@healthpotion.pl