ReVive Sensitif Cellular Repair Cream Review

ReVive Sensitif Cellular Repair Cream Review

ReVive Sensitif Krem regenerujący komórki - przegląd

Czy nie byłoby miło, gdybyśmy mogli mieć wszystkie wysokiej klasy kremy przeciwzmarszczkowe, które wpadną nam w oko? Zamiast odrobiny z testera w domu towarowym, cały słoiczek w domu, w łazience, do codziennego użytku. Niestety, dla większości z nas, to po prostu nie jest sposób, w jaki żyjemy. Jako fanki pielęgnacji skóry z rachunkami do zapłacenia i budżetem do utrzymania, oszczędzamy i wydajemy tylko wtedy, gdy znajdziemy coś naprawdę wartego uwagi. ReVive to luksusowa marka kosmetyków do pielęgnacji skóry, a my dziś przyglądamy się jednemu z ich produktów.

ReVive Sensitif Cellular Repair Cream reklamowany jest jako silny krem odbudowujący, który nie podrażni nawet najbardziej wrażliwej skóry. Stanowi on część podstawowego programu przeciwstarzeniowego ReVive i ma za zadanie natychmiastowo poprawić stan skóry uszkodzonej przez słońce i/lub starzenie się. Pobudza obrót komórek w zewnętrznej, uszkodzonej warstwie skóry, odsłaniając jej zdrową, znajdującą się pod nią warstwę. Jest nawet zalecany do stosowania pooperacyjnego, aby pomóc skórze goić się do 40% szybciej. Większość opinii o ReVive Sensitif Cellular Repair Cream, które czytamy od klientów, jest bardzo entuzjastycznie pozytywna. Przyjrzyjmy się więc nieco bliżej temu, co wchodzi w skład tego drogiego, małego słoiczka.

ReVive Sensitif Komórkowy Krem Regenerujący Składniki i ich działanie

Większość produktów marki ReVive opiera się na obecności EGF, czyli Epidermalnego Czynnika Wzrostu. To właśnie ten czynnik dr Brown (twórca marki ReVive) nazywa "molekułą młodości". Jest to specjalnie opracowana biologicznie proteina, która dramatycznie zwiększa obrót komórkowy skóry. Technologia ta została opatentowana, zawiera zasady nagrodzone Nagrodą Nobla i jest powszechnie stosowana w celu przyspieszenia gojenia się skóry po zabiegach chirurgicznych.

Krem ReVive Sensitif Cellular Repair zawiera również kilka innych składników, które sprawiają, że Twoja skóra jest promiennie zdrowa:

    Silne antyoksydanty, które dodatkowo chronią skórę przed szkodliwym działaniem czasu i środowiska. Substancje nawilżające, takie jak kwas hialuronowy Substancje przeciwzapalne, takie jak Bisabolol Filtr przeciwsłoneczny SPF 15, aby chronić skórę przed dalszymi uszkodzeniami spowodowanymi przez słońce.

ReVive Sensitif Cellular Repair Cream należy stosować rano, po oczyszczeniu skóry, przemyciu jej tonikiem i nałożeniu serum. Na noc zaleca się stosowanie kremu intensywnie nawilżającego ReVive.

Zalety i wady ReVive Sensitif Cellular Repair Cream

Zalety kremu ReVive Sensitif Cellular Repair Cream

    Zawiera zaawansowane technologicznie składniki. Opinie o ReVive Sensitif Cellular Repair Cream są w przeważającej większości pozytywne, a głównym zarzutem jest cena. Próbki mogą być dostępne na stoiskach kosmetycznych w domach towarowych.

Wady ReVive Sensitif Cellular Repair Cream

    Jest bardzo drogi. Opakowanie w słoiku może powodować, że składniki aktywne (zwłaszcza antyoksydanty) szybko się psują.

Gdzie kupić

ReVive Sensitif Cellular Repair Cream jest sprzedawany w wysokiej klasy domach towarowych, takich jak Neiman Marcus, Bergdorf Goodman i Barneys New York. Można go również kupić online za pośrednictwem kilku sprzedawców detalicznych. 2 uncji słoik sprzedaje za około 200 dolarów. Widzieliśmy go za znacznie mniej na Amazon, ale zawsze należy być nieco ostrożnym z czymś, co wydaje się być dobre, aby mogło być prawdziwe. Nie brakuje shady sprzedawców tam oferujących nieautentyczne lub inaczej uszkodzony produkt.

Wnioski

Większość kobiet, które używają kremu ReVive Sensitif Cellular Repair Cream wydaje się być z niego niesamowicie zadowolona. Pozostaje więc tylko problem ceny. Jeśli masz wystarczająco dużo szczęścia, aby móc wydać 200 dolarów na jeden słoik kremu do twarzy, ReVive Sensitif Cellular Repair Cream jest dobrym wyborem. Jeśli Twój budżet jest nieco bardziej ograniczony, sugerujemy udanie się do domu towarowego, rozpoczęcie rozmowy z pracownikiem działu sprzedaży i sprawdzenie, czy możesz przetestować go najpierw na próbce.

Czy stosowałaś już krem ReVive Sensitif Cellular Repair? Zostaw swoją recenzję poniżej!

Pytania i odpowiedzi użytkowników

Pytania i odpowiedzi użytkowników

Dla tego artykułu nie ma odpowiedzi na żadne pytanie.

Przez Rachel Vrabel

Monika Gawlik

Redakcja healthpotion.pl

kontakt@healthpotion.pl