Eve Lom Day Cream Review - Simply the Best?

Eve Lom Day Cream Review - Simply the Best?

 

Czasami prostota jest najlepsza. Nie zawsze, ale czasami. Wydaje się, że takie jest podejście kremu na dzień Eve Lom. Nie jest naładowany składnikami o działaniu przeciwstarzeniowym. Nie ma wielkiej, wymyślnej nazwy. Nie jest nawet organiczny ani w pełni naturalny. To po prostu krem na dzień Eve Lom, a oto jego działanie:

  • Zmiękcza i łagodzi skórę, zwiększając jej elastyczność. Zmniejsza widoczność drobnych linii i zmarszczek. Zapewnia ochronę antyoksydacyjną przed szkodliwym działaniem środowiska. Pozostawia skórę matową, idealną do stosowania pod makijaż.

To wszystko proste stwierdzenia, które mógłby wygłosić każdy krem na dzień. Więc zobaczmy formułę, aby określić, czy w tym przypadku proste równa się skuteczne, czy nie.

Składniki kremu na dzień Eve Lom i sposób ich działania

  • Masło kakaowe i olej z awokado zapewniają nawilżenie i emoliencję, zmiękczają i odżywiają skórę. Olej sezamowy wzmacnia barierę wilgoci w skórze, pomagając zamknąć ją w sobie dla całodziennego nawilżenia. Witamina E odżywia skórę i zapewnia jej ochronę antyoksydacyjną przed szkodliwym działaniem czynników środowiskowych. Oleje roślinne zapewniają dodatkową ochronę przeciwutleniającą.

Materiały marketingowe mówią o tym, że krem na dzień Eve Lom kontroluje nadmierne wydzielanie sebum, ale nie wskazują, który składnik lub składniki w formule są odpowiedzialne za ten efekt.

Krem na dzień Eve Lom należy nakładać na twarz po oczyszczeniu i pielęgnacji, przed nałożeniem makijażu.

Zalety i wady kremu na dzień Eve Lom

Rozdzielenie i naprawdę spojrzeć na to, co jest dobre w produkcie, a co nie jest tak dobry o nim jest doskonałym sposobem, aby dowiedzieć się, czy jest warte swojego czasu i pieniędzy, czy nie.

Zalety kremu na dzień Eve Lom

  • Jest prosty i nawilżający. Jest odpowiedni i skuteczny dla wrażliwej skóry.

Wady kremu na dzień Eve Lom

  • Nie zawiera filtrów przeciwsłonecznych. Opakowanie słoika oznacza, że składniki antyoksydacyjne nie będą trwać. Niektóre recenzje Eve Lom Day Cream wskazują, że nie jest wystarczająco nawilżający. Inne wskazują, że jest ciężki i nie wchłania się.

Gdzie kupić

Krem na dzień Eve Lom można kupić online za pośrednictwem kilku sprzedawców, w tym na stronie internetowej Eve Lom. Słoik 50 ml sprzedaje się za około 70 dolarów.

Wnioski

W przypadku Eve Lom Day Cream, powiedziałbym, że proste kosztuje zbyt wiele. Jest to dobry krem na dzień, ale nie ma nic w I uzasadnić cenę, którą zapłacisz. Jeśli już decydujemy się na prostotę, to nie powinna być ona tak droga.

Więcej na: http://strefamariza.pl

Karolina Lichocka

Redakcja healthpotion.pl

kontakt@healthpotion.pl