Recenzja DERMAdoctor Wrinkle Revenge - Czy to jest tego warte?

Recenzja DERMAdoctor Wrinkle Revenge - Czy to jest tego warte?

DERMAdoctor Zemsta za zmarszczki - przegląd

DERMAdoctor jest producentem, który produkuje różne produkty do pielęgnacji skóry. Wliczone w ich linii anti-aging jest produkt o nazwie DERMAdoctor Wrinkle Revenge ratowania i ochrony kremu. Cena kremu DERMAdoctor Wrinkle Revenge jest 54 dolarów za jeden miesiąc dostaw. Czy to jest tego warte?

DERMAdoctor Zemsta zmarszczek krem - Składniki

Peptydy są liczbą aminokwasów połączonych ogniwem zwanym wiązaniem peptydowym. Peptydy te sygnalizują organizmowi produkcję fibroblastów, które sprawiają, że skóra staje się bardziej elastyczna i jędrna oraz ułatwiają naprawę skóry. Naukowo udowodniono, że technologia peptydowa zwiększa syntezę kolagenu. Według producenta, aktywnym składnikiem DERMAdoctor Wrinkle Revenge Cream jest Peptide D58, składnik, który wykorzystuje technologię peptydową do stymulowania syntezy kolagenu i produkcji fibroblastów.

Inne składniki to mocznik, który przyciąga wilgoć do skóry, glukozamina, która zwiększa produkcję kolagenu oraz kwas linolowy, który nawilża. W składzie znajduje się również kompleks antyoksydantów zwalczający wolne rodniki, składający się z ekstraktów z granatu, pestek winogron i białej herbaty. Ma to na celu zapobieganie dalszym uszkodzeniom skóry spowodowanym przez wolne rodniki. Wyciąg z drożdży jest włączony do tego samego celu i istnieje wiele nawilżaczy w DERMAdoctor Wrinkle Revenge krem, jak również.

Oficjalna strona internetowa oferuje pewne informacje na temat składników tego kremu do twarzy i niestety, formuła zawiera kilka parabenów, które zostały połączone z rakiem. Nie ma żadnych dowodów badań klinicznych dla DERMAdoctor Wrinkle Revenge przedstawionych na stronie internetowej.

Jeden miły fakt jest to, że DERMAdoctor nie testuje zwierząt podczas tworzenia swoich produktów. Jest bezzapachowy, bez barwników i został przetestowany pod kątem alergii.

Gdzie kupić DERMAdoctor Zemsta zmarszczek krem

Produkty DERMAdoctor, w tym Wrinkle Revenge Cream, są dostępne na oficjalnej stronie internetowej. Ratunek i chronić krem sprzedaje za 54 dolarów. Inni sprzedawcy online mają również produkt dostępny, jak również, choć nie odnotowano rzeczywistej różnicy w cenie. Główne domy towarowe, takie jak Nordstrom's oferują Wrinkle Revenge Cream w swoich licznikach kosmetycznych. Oficjalna strona internetowa oferuje bezpieczny system zamawiania i 30-dniową politykę zwrotu.

DERMAdoctor Zemsta Zmarszczek Plusy

    Wykorzystuje syntezę kolagenu Zawiera ekstrakty botaniczne 30-dniowa polityka zwrotów, z pewnymi ograniczeniami Przystępny dział obsługi klienta Nie testowano na zwierzętach Hipoalergiczny Bezpieczna strona internetowa

Wady DERMAdoctor Zemsta Zmarszczek

    Brak informacji o badaniach klinicznych Zawiera parabeny Niewiele niezależnych opinii Zawiera substancje nawilżające, ale niewiele składników zmniejszających zmarszczki

Nasze wnioski

Chociaż prawdą jest, że krem do twarzy DERMAdoctor Wrinkle Revenge wykorzystuje naukowo udowodnioną technologię syntezy kolagenu i zawiera szereg silnych przeciwutleniaczy, wiele innych produktów dostępnych w sklepach detalicznych za niższą cenę również może wysuwać takie same roszczenia. Ilość parabenów w formule jest również coś, co nas niepokoi. Chociaż doceniamy fakt, że DERMAdoctor Wrinkle Revenge Cream nie wykorzystuje zwierząt do testów i że jest hipoalergiczny, uważamy, że będzie to bardziej skuteczne w zapobieganiu przyszłych zmarszczek, a nie sposób, aby zmniejszyć widoczność zmarszczek już obecnych.

Czy próbowałaś już DERMAdoctor WRinkle Revenge? Zostaw swoją recenzję poniżej!

Pytania i odpowiedzi użytkowników

Pytania i odpowiedzi użytkowników

Nie udzielono odpowiedzi na żadne pytanie dotyczące tego artykułu.

Przez Rachel Vrabel

Karolina Lichocka

Redakcja healthpotion.pl

kontakt@healthpotion.pl