LISTA MASEK NA TRĄDZIK DLA NAJLEPSZEJ SKÓRY TWOJEGO ŻYCIA

LISTA MASEK NA TRĄDZIK DLA NAJLEPSZEJ SKÓRY TWOJEGO ŻYCIA

Zaufaj mi, kiedy mówię, że mam cię na oku w królestwie detoksycznych twarzy. Po długim dniu mogę śmiało powiedzieć, że znajdziesz mnie w domu nalewając sobie kieliszek czerwonego wina i rozkoszując się luksusowo długą maską na twarzy. Jest coś w maskach detoksykacyjnych, które są też katartyczne: wyjść ze złymi rzeczami, w dobrych rzeczach (jak joga, ale o wiele łatwiejsze). Zainteresowany? Czytaj dalej, kochanie.

Codziennie

Tak dla pomidorów Detoksykująca Maska Błotna

Linia "Tak" zawsze dobrze mi robi. Ta maska jest zszywka w super przyjaznej cenie (jak 16 dolarów przyjazny), co czyni go kuszące trzymać dodatkowy pod prysznicem lub nawet zostawić jeden w domu S.O.. Pomidor jest naturalnym rewitalizatorem i środkiem ściągającym (co oznacza, że zabija bakterie wywołujące trądzik), aby przypomnieć twoim porom, kto jest szefem. Maska jest również ładna i puszysta, a ja lubię nakładać ją ciężką ręką na szyję i ramiona. Najlepsze jest to, że możesz być w drodze do wspaniałej skóry w mniej niż dziesięć minut. Wreszcie, aby odpowiedzieć na najczęstsze pytanie dotyczące tej maski: Nie pachnie jak pomidory, tylko twoja standardowa lekko perfumowana twarz tutaj! Jestem w tej masce za każdym razem, gdy potrzebuję eksfoliacji i szybkiego naprawienia moich porów.

Fantazyjna maska High-Tech

Dr. Brandt Magnetight Age-Defier

To jest futurystyczna maska, jeśli kiedykolwiek była. Jest nasycona żelazem, które jest naturalnym oczyszczaczem - nawet nazwa "Magnetight" brzmi, jakby miała być supermocarstwem w Tronie. Liberalnie zastosuj tę formułę magnetyczną na swojej twarzy (głos Trona opcjonalnie). Po 30 minutach usuń za pomocą dostarczonego magnesu, przesuwając go powoli po skórze - nie dotykając go, lecz unosząc nad nią. Wydaje się to gimmicky, ale jeśli jest coś, co może zmniejszyć pory w super upartych miejscach (um, hello area-around-the-nostrils), I'm game! Poleca przykrycie magnesu chusteczką, żeby zdjąć maskę dla łatwego oczyszczenia. Ta maska jest lekko tłusta po usunięciu cząsteczek magnetycznych, więc upewnij się, że dasz twarzy dobre oczyszczenie, gdy skończysz. Cząsteczki żelaza pomogą udoskonalić i oczyścić twoją cerę, i hej, nie ma tu żadnych drobnych linii!

Maska

Maska minimalizująca węgiel drzewny Boscia

Maski arkuszowe są zazwyczaj znane z ich ultra-wilgotności zamknięcia, ale ten z Boscia udaje się nawilżać i wysysać zatykające pory gunk bez przesuszania. Porozmawiajmy o przesadzaniu. Zapakowany w węgiel drzewny i herbatę z drzewa (naturalne detoksery), to jest dwuczęściowa maska, więc pasuje do siebie (w przeciwieństwie do ciebie próbuje zmusić-zamknij maskę dookoła oczu, nosa i ust ... wiesz, o czym mówię). Po założeniu wchłania sebum i olejek, pozostawiając skórę skrzypiącą czystą - ale nie suchą i łuszczącą się. Zawsze będę polecał moją starą sztuczkę i mówię ci, żebyś schował prześcieradła w lodówce dla optymalnego chłodzenia. Po tej masce Twoje pory będą wyglądały na mniejsze i mniej zatkane. To jest jak Zyrtec do pielęgnacji skóry, wiesz?

Tajna broń

Obróbka oczyszczająca Glamglow SUPERMUD

SUPERMUD pojawił się w czasie, gdy moja skóra naprawdę potrzebowała ratunku (musiałam odstawić leki na trądzik na miesiąc, odkąd dostałam mikroblaszkę do brwi). Pęknięte brwi na bok, przebarwienia zaczęły zaglądać mi przez skórę i szukałam czegoś mocniejszego, co mogłoby wyleczyć moje wyłomy. Po pierwszym dotknięciu, naprawdę czujesz mrowienie i działa na mnie jego magia (chciałam silnej, prawda?). Mogę śmiało powiedzieć, że moja skóra nigdy nie czuła się tak niesamowicie już po 30 minutach niczego. Podobno 3,000+ recenzji Sephora czuje to samo.

Leczenie punktowe

Balsam do suszenia Mario Badescu

Dobra, więc to nie jest maska, ale nigdy nie spotkałam się z takim zabiegiem punktowym jak ten, który niszczy pryszcze zanim staną się czymś. Dziwne, że nie potrząsasz butelką z tym facetem, trzymasz kalaminę na dole i używasz końcówki Q do zanurzenia w słoiku i szczodrze dmuchasz.

Karolina Lichocka

Redakcja healthpotion.pl

kontakt@healthpotion.pl