Recenzja Clinique Moisture Surge Extended Thirst Relief.

Recenzja Clinique Moisture Surge Extended Thirst Relief.

Clinique Moisture Surge Extended Thirst Relief Przegląd

Każda z nas potrzebuje kremu nawilżającego, do którego będzie wracać w kółko, nawet po rozszerzeniu swojej wiedzy i wypróbowaniu innych produktów. Clinique jest właśnie taką marką. I mają lojalnych klientów, którzy to potwierdzają. Ich linia Dramatically Different jest doskonałym przykładem tego rodzaju produktu, do którego ludzie wracają przez lata. Ale mają też nowszy pretendent. To się nazywa Clinique Moisture Surge Extended Thirst Relief, a opinie klientów są całkiem dobre, więc postanowiliśmy przyjrzeć się.

Obietnica Clinique Moisture Surge Extended Thirst Relief jest to, że zapewnia natychmiastowy wzrost nawilżenia, który czuje się jak wysoki napój wody dla skóry, i że trwa cały dzień, nawet w zimie i gdy jesteś na zewnątrz. To imponujący wynik jak na żel-krem nawilżający bez zawartości olejków. Sądząc po dziesiątkach recenzji, które widzieliśmy, ludzie wydają się lubić go dość dużo, więc naszym następnym krokiem jest przeanalizowanie formuły i zobaczyć, czy, jak i dlaczego Clinique Moisture Surge Extended Thirst Relief działa.

Clinique Moisture Surge Extended Thirst Relief Składniki i jak one działają

Ta oparta na wodzie żel-ish formuła wykorzystuje glicerynę jako główne źródło nawilżenia. Jest to dobre, ponieważ gliceryna jest identyczna z formą skóry wilgoci, co oznacza, że będzie skuteczne bez powodowania podrażnień. W składzie znajduje się również kilka silikonów, które zapewniają gładką jedwabistość.

Dodatkowe składniki przeciwstarzeniowe obejmują:

    Sodium Hyaluronate, który spulchnia zmarszczki i drobne linie. Aloe Barbadensis Leaf Water, który łagodzi i zmiękcza skórę. Peptydy wspomagające naturalny proces produkcji kolagenu w skórze. Witamina E i inne przeciwutleniacze chroniące skórę przed zagrożeniami powodowanymi przez środowisko.

Instrukcja stosowania obejmuje kilka różnych opcji. Należy stosować go codziennie, aby utrzymać skórę dobrze nawilżoną i zdrowo wyglądającą. Możesz również stosować go jako nawilżenie w ciągu dnia. (Na makijaż jest w porządku). Zaleca się nawet stosowanie go jako 5-minutowej maseczki nawilżającej, nakładając sporą ilość i ścierając nadmiar.

Clinique Moisture Surge Extended Thirst Relief Plusy i minusy

Akceptując fakt, że istnieją dobre i złe aspekty do wszystkiego pomaga spojrzeć na każdą stronę logicznie i dojść do najlepszej decyzji o zakupie możliwe.

Zalety Clinique Moisture Surge Extended Thirst Relief

    Wykorzystuje dobre, identyczne z tymi na skórze, hipoalergiczne składniki nawilżające. W formule znajduje się kilka przeciwutleniaczy. Większość Clinique Moisture Surge Extended Thirst Relief opinie, które znaleźliśmy były bardzo pozytywne, z wielu użytkowników twierdzących, że jest to ich ulubiony krem nawilżający. Możesz go odebrać, wypróbować tester, a może nawet otrzymać próbkę w domach towarowych.

Wady Clinique Moisture Surge Extended Thirst Relief

    Opakowanie słoika nie będzie utrzymać stabilność składników przeciwutleniających na długo. Jest dość drogie.

Gdzie kupić

Możesz kupić Clinique Moisture Surge Extended Thirst Relief wszędzie tam, gdzie kupujesz produkty Clinique. Obejmuje to kilka domów towarowych, jak również online. Garnek 1,7 uncji sprzedaje za 37 dolarów przez większość punktów sprzedaży, które widzieliśmy.

Wniosek

Dla normalnych lub prawie normalnych typów skóry, Clinique Moisture Surge Extended Thirst Relief jest dobrym codziennym kremem nawilżającym, który jest lekki i nie będzie zatykać porów. Niestety, dodane antyoksydanty nie utrzymają się długo w opakowaniu słoiczkowym. Jeśli więc zależy Ci na nawilżeniu w stylu Clinique, Clinique Moisture Surge Extended Thirst Relief jest dobrym wyborem, o ile nie liczysz również na ochronę antyoksydacyjną.

Stosowałaś już Clinique Moisture Surge Extended Thirst Relief? Zostaw swoją recenzję poniżej!

Pytania i odpowiedzi użytkowników

Pytania i odpowiedzi użytkowników

Nie udzielono odpowiedzi na żadne pytanie z tego artykułu.

Przez Rachel Vrabel

Agnieszka Wójtowicz

Redakcja healthpotion.pl

kontakt@healthpotion.pl