Bliss The Youth As We Know It Moisture Cream Review

Bliss The Youth As We Know It Moisture Cream Review

 

Nie ma wątpliwości, że nazwa tego uniwersalnego kremu przeciwzmarszczkowego jest bardzo sprytna. I jeśli najlepsza nazwa oznaczałaby najlepszy krem, moglibyśmy mieć zwycięzcę, a przynajmniej silnego pretendenta.

Ale w rzeczywistości, nazwa ma w zasadzie nic wspólnego z tym, jak dobrze działa produkt, więc potrzebujemy więcej. Zacznijmy od obietnic.

Bliss The Youth As We Know It Moisture Cream twierdzi, że wykorzystuje dziesięć najlepszych składników przeciwstarzeniowych, aby cofnąć czas, stymulując wzrost kolagenu, zmniejszając widoczność zmarszczek, wypełniając drobne linie, zwiększając cyrkulację tlenu, wyrównując koloryt skóry, naprawiając i wygładzając teksturę skóry, ujędrniając strukturę nośną skóry i zwiększając jasność i przejrzystość cery. Cóż, jeśli to wszystko jest prawdą, to z pewnością mamy zwycięzcę!

Przeprowadzono badania kliniczne nad kremem nawilżającym Bliss The Youth As We Know It, a ich wyniki są bardzo pozytywne. Po 6 tygodniach, użytkownicy wykazali 100% wzrost nawilżenia skóry, 81% użytkowników zauważyło poprawę blasku, a 64% zgłosiło natychmiastowe zminimalizowanie drobnych zmarszczek.

Ale spojrzenie na kilka recenzji Bliss The Youth As We Know It Moisture Cream od klientów pokazuje trochę inny obraz. Przyjrzyjmy się bliżej.

Bliss Młodość Jak Wiemy To Krem Nawilżający Składniki i jak one działają

Bliss touts korzystania z dziesięciu najlepszych składników anti-aging w tej formule. Obejmują one:

  • Inhibitory MMP, które zapobiegają rozpadowi struktury podporowej skóry. Stymulują produkcję kolagenu, który zwiększa jędrność skóry i hamują produkcję melaniny, która powoduje powstawanie ciemnych plam i przebarwień. Peptydy, które również zwiększają produkcję kolagenu, poprawiając elastyczność i jędrność skóry, dzięki czemu kontury stają się wyraźne jak za czasów młodości. Wypełniacze do twarzy, które spłycają linie i zmarszczki oraz podkreślają kontury twarzy. Pomagają one przeciwdziałać efektowi zwiotczenia skóry, który jest wynikiem starzenia się. Wzmacniacze Oddychania Komórkowego pomagają wyrównać koloryt skóry i poprawić zdrowie komórek skóry. Hiperdermalne Destresory, które pomagają zminimalizować utratę wilgoci poprzez wiązanie wody w skórze, dzięki czemu skóra pozostaje stale nawilżona.

Zaleca się stosowanie kremu nawilżającego Bliss The Youth As We Know It rano i wieczorem na oczyszczoną skórę. Bliss zaleca również regularne złuszczanie naskórka i stosowanie codziennej ochrony przeciwsłonecznej.

Bliss The Youth As We Know It Moisture Cream Plusy i minusy

Zalety Bliss The Youth As We Know It Moisture Cream

  • Obejmuje on szeroki zakres korzyści przeciwstarzeniowych. Formuła zawiera wiele przeciwutleniaczy.

Wady Bliss Młodość jak wiemy to krem nawilżający

  • Istnieje wiele niezadowolonych Bliss The Youth As We Know It Moisture Cream opinie od klientów, którzy go używali. To jest drogie. Opakowanie słoika jest niehigieniczne i oznacza, że wiele ważnych składników nie pozostanie skuteczne przez długi czas po otwarciu.

Gdzie kupić

Możesz kupić Bliss The Youth As We Know It Moisture Cream z BlissWorld.com, lub w sklepach takich jak Ulta i Sephora. Słoik 1,7 uncji kosztuje 74 dolarów. Strona BlissWorld wydaje się najlepszym miejscem, ponieważ oferują zniżki i darmowe prezenty przy zakupie.

Wniosek

Pomysł łączenia dziesięciu z najlepszych składników anti-aging w jeden potężny krem jest zdecydowanie atrakcyjny. Ale wydaje się, że ten produkt jakoś nie pan out tak dobrze, jak można było mieć nadzieję. Istnieje zbyt wiele negatywnych recenzji, a nawet badania kliniczne nie jest wszystko, że imponujące. Biorąc pod uwagę te fakty (i bardzo istotny fakt wysokiej ceny tag), powiedziałbym pominąć Bliss The Youth As We Know It Moisture Cream. Po tym wszystkim, co jest w nazwie?

 

Monika Gawlik

Redakcja healthpotion.pl

kontakt@healthpotion.pl