Auravie Reviews - Czy Auravie naprawdę działa?

Auravie Reviews - Czy Auravie naprawdę działa?

Ten produkt został wycofany z półek i nie można go już kupić. Zbyt wiele skarg i ma ocenę "F" w Better Business Bureau!

Odmładzanie skóry może być bardzo pracochłonne, a dla tych, którzy wydają swoje pieniądze na kupowanie obciążonych chemią produktów z lokalnego sklepu, może wydawać się zadaniem niemożliwym do wykonania. Lifting i tonizowanie skóry, poprawa nawilżenia i niszczenie wolnych rodników to elementy właściwej pielęgnacji skóry, a kiedy zobaczyliśmy system pielęgnacji skóry AuraVie, uznaliśmy, że wygląda on na wystarczająco kompleksowy, aby uzasadnić pewne badania nad tym, czy zadziała. Twórcy produktu przedstawiają dość wzniosłe twierdzenia, ale nie obiecują perfekcji ani nie składają przesadnych obietnic, że ten produkt zmieni Cię z powrotem w nastolatkę.

Jak to działa i składniki

Z każdej recenzji, pierwszą rzeczą, którą chcesz zrobić, to zobaczyć, czy produkt jest nawet zaprojektowany do pracy, więc to jest to, gdzie zaczęliśmy z AuraVie. Produkty są rzeczywiście dość pakowane z korzystnych składników, takich jak witamina D, Omega 3, 6 i 9, Resweratrol, kwas hialuronowy i więcej. Składniki zawarte w trzech składnikach tego systemu pielęgnacji skóry mają za zadanie nawilżać, ujędrniać, podnosić, tonizować i odżywiać skórę. Krótko mówiąc, produkty te wydają się mieć wszystkie składniki potrzebne do osiągnięcia obiecanych rezultatów.

Gdzie kupić

Linia produktów AuraVie jest dostępna bezpośrednio od samej firmy. Trzy w jednym zestawie z wszystkich produktów zawartych sprzedaje za 220 dolarów. Można go również kupić na wielu sprzedawców internetowych, takich jak Amazon, Ebay i innych. *Update* Ten produkt został faktycznie wyciągnięty z półek i nie można już kupić.

Moje doświadczenia z używaniem Auravie

Ogólnie rzecz biorąc miałam okropne doświadczenie z Auravie. Serum było dobre, jednak kiedy spróbowałam peelingu, faktycznie przykleił się do mojej twarzy! Próbowałam dwa razy, myśląc, że może nie postępowałam zgodnie z instrukcją, ale miałam taką samą reakcję.

To było tak, jakbym miała małe kulki kleju przyklejone do mojej twarzy i to było naprawdę bolesne, próbując go usunąć. Przykleił się do wszystkich małych włosków na mojej twarzy i musiałam naprawdę mocno myć twarz ściereczką, aby go usunąć, nie byłam zadowolona z tego faktu. Nawilżacz był bardzo ciężki i byłem błyszczący wkrótce po zastosowaniu mojego makijażu, więc nie lubię tych produktów ogólnie.

Rekomendacja

Z moich badań i przeglądu wykonane, muszę być szczery, kiedy mówię, że nie polecam tych produktów i nigdy nie użyję ich ponownie! Nigdy w życiu nie miałam produktu, który przykleiłby się do mojej twarzy do tego stopnia, że prawdopodobnie faktycznie wyrządziłam szkodę próbując go usunąć. Zapisz swoje pieniądze na ten jeden i być bardzo ostrożny, jeśli zdecydujesz się spróbować.

Kliknij tutaj, aby przeczytać o moim #1 Anti-Aging Treatment

Czy próbowałaś Auravie? Zostaw swoje pytania i komentarze poniżej!

Jak kobiety znalazły tę recenzję:

i mira vie pielęgnacja skóry opinie

Pytania i odpowiedzi użytkowników

Pytania i odpowiedzi użytkowników

Nie udzielono odpowiedzi na pytania dotyczące tego artykułu.

Przez Rachel Vrabel

Agnieszka Wójtowicz

Redakcja healthpotion.pl

kontakt@healthpotion.pl